950 - 1 200 EUR

Zvárač CO2

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie kovov, plastov, polymérov v súlade s technickou dokumentáciou
stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok
ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

23500 KČ + výkonnostný bonus 14% mesačne podľa výkonu práce + INE PRIPLATKY

výkonnostný bonus 14% mesačne podľa výkonu práce
možnosť kariérneho postupu
po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy
možnosť ubytovania ihneď
príspevok na ubytovanie, stravné, prepravu,
masáže
kontakt na nas 0910833133

kandidát podpisuje pracovnú zmluvu, pracovný pomer na dobu neurčitú.
5 týždňov platenej dovolenky
finančné ohodnotenie podľa kvalifikácie a výkonu
vernostný program 15.000 Kč za každé 3 odpracované roky
Pracovná doba
podľa zákonníka práce ČR, 8 hodinový pracovný čas
čerpanie dovolenky podľa zákonov ČR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

VYROBCA KOMPONENTOV PRE AUTOMOBILOVY PRIEMYSEL

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ZVARANIE AUTOMOBILOVY PRIEMYSEL

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúška odbornej spôsobilosti
strojný mechanik – zváranie
prax v automobilovom priemysle výhodou (nie však podmienkou)
ochota pracovať v 3-smennej alebo nepretržitej prevádzke
dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
trestná bezúhonnosť

Sme vysoko profesionálna, personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí nielen spokojnosť klientov, ale aj našich spolupracovníkov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je hľadanie nových pracovných príležitosti pre našich spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Slovenská 69
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: JAROSLAV BIROŠ
Tel.: +421910833133
E-mail: poslať životopis
ID: 3784932   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   23500 KČ + výkonnostný bonus 14% mesačne podľa výkonu práce + INE PRIPLATKY