12 - 16 EUR/hod.

Opatrovateľ/ka do domov seniorov v Anglicku - £ 9,00 netto / hod.

Europe Personal Service, s. r. o.

Miesto práce
Sunningdale, Spojené kráľovstvo
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základná starostlivosť o opatrované osoby - umývanie, kúpanie, obliekanie, kŕmenie....
Trávenie voľného času, sprevádzanie na prechádzky, k lekárovi a pod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

12

práca na anglickú pracovnú zmluvu
ubytovanie v blízkosti zariadenia
strava v zariadení
pracovný čas: 40 - 48 hodín
príplatky za prácu nadčas
možnosť privyrobiť si extra hodinami
letenka do Anglicka (+ 1 batožina) hradená zamestnávateľom
preprava z letiska do miesta výkonu práce na náklady zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás:
mailom: [email protected]
telefonicky: 0948 544 336

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Organizácia, ktorá v Anglicku prevádzkuje sieť opatrovateľských domovov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

komunikatívna znalosť AJ,
prax s opatrovaním výhodou
empatia, trpezlivosť, systematickosť, ústretovosť, samostatnosť

Sme vysoko profesionálna, personálna spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí tú najlepšiu pracovnú pozíciu vo viacerých európskych krajinách napr. v Holandsku, Nemecku, Rakúsku, Anglicku a Česku. Naši zamestnanci, ktorí Vám pomôžu pri hľadaní vhodnej pracovnej ponuky sú vysoko kvalifikovaný s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore. Medzi naše najväčšie priority patrí nielen spokojnosť klientov, ale aj našich spolupracovníkov. Veľmi dôležitou súčasťou našej činnosti je hľadanie nových pracovných príležitosti pre našich spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Slovenská 69
080 01 Prešov
ID: 3784174   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   12