Disponent

Europe Express, s. r. o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby (prvé tri mesiace) je mesačná mzda 800 EUR. Mzda sa skladá zo základného platu, príplatku za nočné služby a provízie za zrealizované transporty. 800 EUR nie je horná hranica platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie transportov podľa požiadaviek klienta.
- komunikácia s dopravcami, dohodnutie podmienok prepravy a tvorbu objednávky pre dopravcu.
- sledovanie aktuálnych prepráv a ich bezproblémový priebeh.
- naše prepravy sa realizujú 24/7, disponenti pracujú v dvoch službách. Denná služba, počas ktorej sa zrealizuje väčšina prepráv, trvá od 8:00 do 17:00. Počas nočnej pohotovostnej služby sú disponenti v takzvanom On-call režime. Nachádzajú sa doma a reagujú na prípadné požiadavky klientov spojené s prebiehajúcimi transportami. Každý z našich disponentov vykonáva nočnú službu približne raz za 6 týždňov.
- sme kolektív mladých ľudí a hľadáme ľudí, ktorí by k nám zapadli.

-vstupné školenie
-mobilný telefón
-plus bonusový systém hodnotenia

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu si vieme dohodnúť.
Životopisy prosím posielať na horeuvedenu e mailovú adresu
Verím, že Vás naša ponuka zaujala a važime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom . Dovolíme si však odpovedať tým z Vás , ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

disponent-výhodou

Počet rokov praxe

1

-prax na obdobnej pozícii min. 1rok výhodou
-komunikačné a prezentačné zručnosti
-samostatnosť
-schopnosť analytického riešenia problémov
-flexibilita,samostatnosť,zodpovednosť,loajalita,práca na PC

Spoločnosť EUROPE EXPRESS s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012. Jej činnosť spočíva v medzinárodnej nákladnej preprave. Naším zákazníkom ponúkame najkvalitnejšie a na mieru šité služby. Vďaka rýchlemu rastu a expanzii hľadáme do nášho tímu zamestnancov, ktorý chcú byť súčasťou našej expanzii.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4148427  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac