Skladník (aj na VZV)

Europapier Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného pracovníka do nášho skladu, ktorý by posilnil náš tím. Ideálny kandidát bude zodpovedný za manipuláciu s tovarom a jeho správne vyskladňovanie, aby sme naplnili očakávania a potreby našich zákazníkov. Táto pozícia si vyžaduje kandidáta, ktorý má chuť pracovať, je tímovým hráčom, so zmyslom pre precíznosť a zodpovednosť.

Čo budeš robiť?
• manipulácia s tovarom
• zabezpečovanie jeho správneho skladovania
• správny príjem a výdaj tovaru
• udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním
a manipuláciou tovaru
• práca so skenerom
• možný rozvoz tovaru

Čo ponúkame?
• prácu pre úspešnú spoločnosť
• priateľský kolektív
• ročnú odmenu (pri splnení ekonomických ukazovateľov)
• občerstvenie na pracovisku (minerálka, káva, čaj, v lete zmrzlina)
• vitamíny
• príspevok na rekreáciu
• nákup tovaru za zvýhodnené zamestnanecké ceny
• zamestnanecké akcie - vianočný večierok, teambuilding

Ak Ťa ponuka zaujala a našiel si sa v nej, pošli nám svoj životopis.
A ak si práve Ty ten, ktorého hľadáme, určite Ťa budeme kontaktovať.

V životopise prosíme uviesť aj nižšie uvedený text, ktorým vyjadríte súhlas so spracovaním osobných údajov.

„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Europapier Slovensko, s. r. o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

prax na uvedenej pozícii min. 1 rok

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čo od Teba očakávame?
• prax v riadení VZV min. 1 rok s oprávnením na vedenie VZV
• odolnosť voči stresu
• precíznosť a dodržiavanie termínov
• vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami
• tímového hráča
• pokiaľ máš prax s pracou so skenerom je to výhodou

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi, hygienou a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group a ktorá je dnes s viac ako 1.100 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe. V rámci divízie Hygiena (patrí sem sortiment hygiena, čistiaca chémia, HoReCa, Food Packaging) je cieľom spoločnosti stať sa významným partnerom pre svojich zákazníkov, zvyšovať svoj trhový podiel a to prostredníctvom organického rastu, ako aj formou akvizícií lokálnych spoločností, podnikajúcich na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4481973  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac