Obchodný referent

Europapier Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
• Každodenne telefonovať so stálymi aj potencionálnymi zákazníkmi
• Aktívne obvolávať klientov z e-mailových kampaní
• Zadávať objednávky do informačného systému SAP (zaškolíme)
• Budovať, udržiavať a rozvíjať vzťahy so zverenými zákazníkmi
• Staneš sa v komunikácii so zákazníkmi hlasom našej firmy
• Spolupracovať s nákupným a logistickým oddelením, skladom
• Riešiť prípadné reklamácie

Čo ponúkame?
• Zázemie úspešnej stabilnej firmy, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu
• Prácu so sortimentom kvalitných a predajných produktov
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• Po skúšobnej dobe možnosť navýšenia hrubej mzdy o pohyblivú zložku
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých celoročných výsledkov spoločnosti

Svoj štrukturovaný životopis žiadame posielať poštou, faxom alebo e-mailom. Vhodných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.
Spolu so životopisom posielajte, prosím, aj nižšie uvedený text, ktorým vyjadríte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:

„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Europapier Slovensko, spol. s r. o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosti v oblasti polygrafických materiálov / digitálnej tlače, výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame?
• Dobrý prejav v slovenskom jazyku
• Chuť do práce a radosť z každodenného telefonovania
• Nadšenie, pro-zákaznícku orientáciu, priateľskú komunikáciu
• Záujem učiť sa nové veci, technické myslenie
• Zmysel pre detaily, zodpovednosť a lojálnosť
• Prax na pozícii Zákazníckeho servisu / call centra je výhodou

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi, hygienou a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group a ktorá je dnes s viac ako 1.100 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe. V rámci divízie Hygiena (patrí sem sortiment hygiena, čistiaca chémia, HoReCa, Food Packaging) je cieľom spoločnosti stať sa významným partnerom pre svojich zákazníkov, zvyšovať svoj trhový podiel a to prostredníctvom organického rastu, ako aj formou akvizícií lokálnych spoločností, podnikajúcich na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3654777  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 Eur mesačne