Pracovník skladu (aj na VZV)

Europapier Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 40, 852 45 Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia s tovarom,
zabezpečovanie jeho správneho skladovania,
správny príjem a výdaj tovaru,
udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru.
práca so skenerom

práca v dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite najneskôr do 31.8.2017 svoj štruktúrovaný životopis, čím dávate zároveň súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu a ponuky práce, no iba vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

prax na uvedenej pozícii min. 2 roky

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

oprávnenie na VZV a prax vo vedeni VZV min. 2 roky !
odolnosť voči stresu
precíznosť
vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami
tímový hráč
prax so skenerom je výhodou

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1992.
Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group a ktorá je dnes s viac ako 850 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe. Europapier ponúka vo svojom sortimente viac ako 5000 typov produktov v divíziách: kancelárske papiere, grafika, baliace materiály, dizajn, tlačové farby a chémia, gumové poťahy a ofsetové platne. Divízia Hygiena ponúka koncovým zákazníkom hygienický sortiment, čistiacu chémiu, vybrané kancelárske potreby a baliaci materiál. V rámci novovzniknutej divízie Viscom ponúkame zákazníkom možnosti spolupráce v oblasti veľkoplošnej digitálnej tlače.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Europapier Slovensko, s. r. o.
Panónska cesta 40
852 45 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Budajová
E-mail: poslať životopis
ID: 1713626   Dátum zverejnenia: 21.8.2017