Camp Amerika - vycestuj na leto do USA ako inštruktor :-)

EuroPair, s.r.o., COOLAGENT

Miesto práce
Spojené štáty americké
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
20.6.2023
400 - 880 EUR/mesiac800 - 1950 USD / pobyt Ubytovanie a strava: ZADARMO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš spoznať USA a naviac si zarobiť? V COOLAGENT Ti radi zabezpečíme pracovnú ponuku ... a nielen to :-) So všetkým Ti poradíme a pomôžeme s formalitami ohľadom víz.

Pozície: Camp Counsellor (práca s deťmi v kempe), Camp Camppower (pomocný personál)

Nástup: v období od 1.5. - 20.6. 2023 na 8-9 týždňov (najskôršie ukončenie 15.8.) + máš 1 mesiac na cestovanie po USA

Ponuka pre ne-študentov i študentov stredných škôl! :-)

Odmena: 800 - 1950 USD / pobyt (podľa pozície a skúseností)

Čo získaš?
- jedinečnú možnosť stráviť leto v USA :-)
- nezabudnuteľnú skúsenosť pracovať v detskom tábore
- skvelú angličtinu
- stravu a ubytovanie zadarmo
- letenku a základné poistenie v rámci programového poplatku
- možnosť cestovať po USA počas doby 30 dní
- nových priateľov z celého sveta
- budeš robiť, čo Ťa baví a v čom vynikáš

Tvoja príležitosť stráviť leto na úžasnom letnom tábore v USA!

Tvoje náklady:
Poplatok len 519,- EUR vrátane letenky a poistenia!!
160 USD americkej ambasáde v Bratislave (pred odletom)

Ak Ťa to zaujalo, pošli CV na e-mail alebo cez formulár, ozveme sa Ti :-)
Viac info taktiež na www.coolagent.sk

Ubytovanie a strava: zabezpečené ZADARMO prevádzkovateľom kempu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

s deťmi

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aspoň nejaké skúsenosti s deťmi (na pozícii camp counsellor)
- priateľská a milá povaha, aktívny prístup k práci
- byť flexibilný/á – každá prihláška sa posudzuje podľa schopností žiadateľa a ten je potom priradený do určitého tábora
- výhodou (nie podmienkou) je mať i nejaké skúsenosti, certifikáty

COOLAGENT je jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, prax a študijné pobyty v zahraničí, fungujeme už 28 rokov – od roku 1995.
ID: 4499608  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac