11 EUR/hod.

Zdravotná sestra / asistent - Nemecko

Europa Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)
11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme v oblasti Stuttgart nové pracovné miesta určené pre zdravotné sestry alebo zdravotnícke asistentky / asistentov.

Miesto práce: Stuttgart (Nemecko)

Počet nových pracovných miest: 10

Platové podmienky:
132 EUR / zmena (1 zmena = 12 hodín)

Pracuje sa na živnosť. Základná pracovná norma je aspoň 14 - 16 dní (prípadne viacej dní v závislosti od dohody). Zmeny sú denné alebo nočné.

Poznámka: Vyžaduje sa nemecký jazyk, minimálne na úrovni B1.

U nás NEPLATÍTE sprostredkovateľský, registračný, ani žiadny iný poplatok!

Nástup: OKAMŽITE!

V prípade záujmu alebo pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3 960 EUR + preplatenie cestovných nákladov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na domácu intenzívnu zdravotnú starostlivosť v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Gagarinova 1573/1
955 01 Topoľčany

Kontakt

ID: 3690973   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3 960 EUR + preplatenie cestovných nákladov