Samostatný účtovník / účtovníčka

EUROMOTOR, spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného účtovníka/účtovníčku, ktorý/á sa pridá k nášmu priateľskému tímu a pomôže nám s týmto:

  •   Vedenie účtovníctva pre našu firmu
  •   Spracovávanie faktúr, bankových výpisov a interných dokladov
  •   Zaúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk
  •   Zaúčtovanie účtovnej skladovej evidencie materiálu a tovaru
  •   Kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok
  •   Riešenie rôznych účtovných a daňových špecifík a konzultácie s priamym nadriadeným
  •   Administratívna práca, vrátane prípravy reportov a štatistických výkazov
  •   Príprava podkladov pre audit a asistencia pri audite
  •   Daňová a účtovná optimalizácia nákladov a operatívne riešenie potrieb
  •   Zaoberanie sa cash-flow a finančným plánovaním
  •   Samostatné vedenie personálnej a mzdovej agendy
  •   Spracovanie faktúr a dokladov
  •   Kontrolu platieb a pohľadávok
  •   Komunikáciu so zverenými spoločnosťami a úradmi
  •   Sledovanie legislatívnych zmien a aplikácia pre potreby spoločnosti
  •   Prípravu reportov a štatistických výkazov
  •   Optimalizáciu nákladov a riešenie potrieb
  •   Vedenie personálnej a mzdovej agendy

  •   Zodpovednosť za vlastnú prácu
  •   Príležitosti pre vzdelávanie a rast
  •   Finančné ohodnotenie
  •   Stravovanie v zamestnaneckej jedálni výber z 5 jedál
  •   Multisport karta
  •   Zamestnanecké akcie
  •   Pravidelné teambuildingy a firemné akcie.

Všetky ďalšie informácie budú zodpovedané pozvaným kandidátom osobne pri pohovore.

Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis podľa definovaných podmienok. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na stretnutie telefonicky resp. mailom

Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Hard skills: znalosť účtovníckeho programu ABRA výhodou, skúsenosť s vedením účtovníctva

- Soft skills: tímová spolupráca, schopnosť riešiť problémy, adaptabilita.

Spoločnosť EUROMOTOR spol. s r.o. bola založená v roku 1992.
Pôsobí na trhu ako autorizovaný predajca vozidiel značiek FORD, ŠKODA, VOLVO, RENAULT a DACIA a rovnako poskytuje servis pre jednotlivé značky.
Patrí medzi prvých predajcov automobilov, ktorý pôsobí na území Slovenskej republiky.
Spoločnosť sa stala silným a neprehliadnuteľným bodom na dealerskej a podnikateľskej mape Banskej Bystrice a určite aj regiónu Stredného Slovenska.

Spoločnosť EUROMOTOR poskytuje klientom komplexný balík služieb „pod jednou strechou“ :

- predaj a servis vozidiel
- výkup a predaj jazdených vozidiel
- predaj a sprostredkovanie finančných produktov a poistenia
- kompletné riešenie poistných udalostí
- predaj autodoplnkov, príslušenstva a náhradných dielov
- kompletné klampiarske a lakovnícke práce

Kladieme dôraz na kvalitnú a profesionálnu starostlivosť o našich potenciálnych i stálych zákazníkov.
Pridajte sa k nášmu tímu, ktorého víziou je DYNAMIKA, POZITÍVNE MYSLENIE a EFEKTIVITA.
Snažíme sa byť vynikajúcim zamestnávateľom, poskytujúcim mimoriadne podmienky na prácu, poskytovať najlepšie služby pre zákazníkov a pracovať s najlepšou efektivitou.
www.euromotor.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788158  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac