Strojník plniacej linky

Euromilk a.s.

Miesto práce
Bratislavská 41, 93215 Veľký Meder, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, údržba a odstraňovanie porúch prideleného strojno-technologického zariadenia,
Zodpovednosť za kvalitu a zhodnosť výrobku s výrobným predpisom
Vedenie príslušnej evidencie v písomnej podobe
Zapisovanie a nahlasovanie nedostatkov zvereného zariadenia alebo daného výrobku
Komunikácia s celým tímom obsluhujúcim výrobnú linku
Ručné triedenie a balenie výrobkov
Upratovacie a čistiace práce na pracovisku
Vykonáva ďalšie činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
príplatky za odpracované sviatky a nedele
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

-Spoločnosť EUROMILK a.s. bola založená v roku 1964 a v roku 2001 sa stala akciovou spoločnosťou. Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícií poľnohospodárskej produkcie južného Slovenska – v srdci Žitného Ostrova. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a distribúciou mliečnych produktov. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroch, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 41
93215 Veľký Meder

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Földešová
Tel.: 031/3919029
E-mail: poslať životopis
ID: 3196549   Dátum zverejnenia: 8.11.2017