Junior Sales Manager

Euroline computer s.r.o. (CMC Data)

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiacVianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu obchoďáka, ktorý bude vedieť poradiť zákazníkovi, pričom mu dokáže predať presne ten produkt, ktorý hľadá. Zákazníci majú tiež rôzne povahy a zahŕňajú nás rôznymi otázkami, preto musíš byť silný, asertívny, trpezlivý a komunikatívny, nech ich dokážeš prekvapiť svojou promptnou odpoveďou. Hlavne, aby si svojimi skillmi dokázal predať produkt do poslednej súčiastky so 100% spokojnosťou zákazníka.

Ak máš byť úspešný, je potrebné v práci stráviť 8,5 hodiny denne a 5 dní v týždni. Tvoja úspešnosť by mala prameniť aj z prirodzeného a zanieteného záujmu o výpočtovú technológiu, aby si bol vždy v obraze.
Platený budeš fixne, ale ak sa predvedieš a ukážeš nám svoju šikovnosť, ver tomu, že odmena ťa neminie.

A aby sme ti to ešte zhrnuli na záver budeš:
- poskytovať technické poradenstvo, podporu zákazníkom,
- komunikovať so zákazníkmi a poskytovať im informácie k produktom,
- komunikovať s distribúciami,
- aktívna podpora pri riešení obchodných situácii,
a teda mal by si byť hlavne pravou rukou nášho obchodného šéfa.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami a s mladým kolektívom - klasika,
- postupné zaškolenie do celej problematiky a systému,
- možnosť osobného rastu,
- pripravené pracovné miesto,
- možnosť nákupu tovaru pre osobnú potrebu za veľkoobchodnú cenu aj na splátky,
- čerstvá káva,
- letné grilovačky na záhrade,
- rôzne spoločné akcie (splav, raňajky, pizza piatky, tour de bar..),
- každoročná chata kde sa všetci stretneme a zapijeme úspešný rok - dúfame aj vďaka tebe.

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám na [email protected] a pripoj aj svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- mal by si ovládať gramatiku, pretože sa ti v písaní mailov bude hodiť,
- komunikovať so zákazníkmi v slovenskom aj anglickom jazyku a riešiť prípadné problémy,
- riešenie štandardných aj špeciálnych technických požiadaviek zákazníkov,
- technická podpora na webových stránkach sa ti tiež nevyhne,
- dúfame, že nám donesieš vlnu pozitívnej energie,
- nebude ti robiť problém zamakať keď to bude potrebné
- čakáme, že prídeš s otvorenou mysľou a budeš plný nápadov,
a hlavne záujem o IT celkovo.

Spoločnosť Euroline computer s.r.o. pôsobí na trhu už 28 rokov.
Zameriava sa na predaj výpočtovej a kancelárskej techniky. Na firme je mladý, flexibilný kolektív, ktorý momentálne spravuje 9 internetových obchodov najznámejších IT značiek na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Svätoplukova 7
03601 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Moric
Tel.: +421434224771
E-mail: poslať životopis
ID: 3780593  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac