PHP Developer s Vue.js

Euroline computer s.r.o. (CMC Data)

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 12 EUR/hod.Výška platu závisí od tvojich skúseností a práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho na min. 80 hod. a viac/mesiac. Tvojou náplňou bude programovať interný systém v Yii 2 / Laravel - backend, Vue.js - frontend. Budeš mať zodpovednosť za položenie základov nového interného informačného systému, jeho rozvíjanie modulárností a nových funkcií. Je potrebné pracovať u nás v kancelárii, aby sme sa zosúladili a pochopili čo potrebujeme a kam bude vývoj smerovať.

- práca na zaujímavých riešeniach
- práca v priateľskom a kolegiálnom tíme
- flexibilný pracovný čas

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám CV a odkaz na tvoj GitHub, chceme vidieť tvoju prácu a pracovnú históriu. Motivačný list nás nezaujíma a nemotivuje.

Následne ťa pozveme na pohovor kde hodíme reč - oťukáme sa.
Dáme ti zadanie na vypracovanie.
Po odovzdaní zadania vyhodnotíme tvoju prácu a ak bude tvoje riešenie vyhovovať - berieme ťa!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Pokročilý
CSS - HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Vue.js - Pokročilý
Yii 2 - Pokročilý
GitLab - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý

- Nutná znalosť aspoň nejakého PHP frameworku ( Yii 2, Laravel alebo ...ak máš nejaký iný odprezentuj ho)
- Znalosť OOP a architektúry MVC - pokročilý
- Znalosť práce s verzionovacím systémom GitHub
- Znalosť HTML5, CSS3, JavaScript - pokročilý
- Znalosť MySQL - pokročilý
- Znalosť Vue.js - pokročilý

- Skúsenosti s RESTful API concepts, data sources, JSON, XML
- PostgreSQL - výhodou

- aspoň 3-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom
- schopnosť a ochota rozvíjať svoje vedomosti samostatne
- analytická myseľ, efektivita a schopnosť logicky uvažovať v problémových situáciách
- serióznosť, otvorenosť, úprimnosť, samostatnosť
- pozitívny prístup k práci a k životu
- schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť Euroline computer s.r.o. pôsobí na trhu už 31 rokov.
Zameriava sa na predaj výpočtovej a kancelárskej techniky. Na firme je mladý, flexibilný kolektív, ktorý momentálne spravuje internetové obchody najznámejších IT značiek na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3486356  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.