PHP Developer

Euroline computer s.r.o. (CMC Data)

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
8 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa programovanie webových stránok? Chceš pracovať na vlastnom CMS systéme? Pripoj sa k mladému kolektívu ako Web Developer. Tvojou úlohou bude zdokonaľovanie online CMS systému a integrácia nových funkcionalít na naše e-shopy.

Naše priestory sa nachádzajú v blízkosti centra v Martine. V príjemnej kancelárií dostaneš od nás kompletné vybavenie, teda výkonný počítač s veľkým monitorom. U nás máš možnosť rozvíjať svoje znalosti rôznymi doplňujúcimi kurzami alebo knihami, ktoré si vyberieš. Okrem toho ti ponúkame aj flexibilnú pracovnú dobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
MySQL - pokročilý

Aplikácie budeš vyvíjať najmä v jazyku PHP s pomocou frameworku Yii 2. Vyžadujeme v ňom min. 2-ročnú prax + ukážka tvojho kódu. Ďalej by si mal bez problémov ovládať aj jQuery a vedieť pracovať s GIT-om, prípadne BitBucket. Musíš rozumieť pojmom ako OOP, MVC a Composer. Výhodou je ak ovládaš React.js / Angular.js.

Spoločnosť Euroline computer s.r.o. pôsobí na trhu už 25 rokov.
Zameriava sa na predaj výpočtovej a kancelárskej techniky. Na firme je mladý, flexibilný kolektív, ktorí momentálne spravuje 8 internetových obchodov najznámejších IT značiek na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Svätoplukova 7
03601 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Moric
Tel.: +421434224771
E-mail: poslať životopis
ID: 3486356   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   8 € / hod.