Online asistent/ka pre rakuský/nemecký trh (Customer support)

Euroko, spol. s r.o.

Miesto práce
Veľké Kapušany
Termín nástupu
01.06.2022
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+5-30% osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme proklientsky orientovaných a dynamických kandidátov, ktorí by podporovali rakuský/nemecký trh a ktorých napĺňa komunikácia so zákazníkmi.
- vybavovanie telefonickej, mailovej agendy;
- každodenná komunikácia s klientmi;
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom;
- riešenie reklamácií;
- monitorovanie trhu a konkurenčných aktivít;
- príprava cenových ponúk;

Ponúkame zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti:
- motivačné finančné ohodnotenie, stále rastúci príjem;
- príjemnú rodinnú atmosféru v motivovanom tíme;
- firemné teambuildingy;
- medzinárodne aktívna firma;
- služobný telefón, služobný notebook, stravné lístky, homeoffice;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- znalosť českého/nemeckého/francúzského jazyka na úrovni minimálne C1, prípadne na úrovni materinského jazyka
- znalosť nemčiny aj po gramatickej stránke, plynulá komunikácia
- skúsenosti v oblasti obchodu a predaja
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, ústretovosť
- flexibilita - spoľahlivosť
- dobré prezentačné schopnosti

Výroba a predaj marketingových materiálov /identifikacňé náramky, silikonové náramky, šnúrky na krk, tričká atď/ v celej EÚ.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na danú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak splníte požiadavky na pracovnú pozíciu s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.
ID: 3747959  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac