Tlačiar, operátor v tlačiarni

Euroko, spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 116, Veľké Kapušany
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiac+ variabilné zložky mzdy (cestovné, kvalifikačný príplatok, ročná odmena a ďalšie mesačné odmeny) 50-200€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaučení bude náplňou práce samostatná obsluha a nastavovanie sieťotlačových strojov.
- príprava a miešanie farieb
- výpomoc pri príprave sít pre sieťotlač
- kontrola kvality
- užívateľská znalosť práce s PC
- vyplňovanie dotazníkov
- registrácia činností do databáz
- dodržiavanie, obnovovanie, zavádzanie a uplatňovanie pracovných postupov.

- zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
- zaškoľovanie, možnosť profesionálneho rastu
- práca v 8 hodinových DENNÝCH zmenách v prac. dni PONDELOK - PIATOK
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (napr. vianočný večierok)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, polygrafické, strojárske

Výroba a predaj marketingových materiálov /identifikacňé náramky, silikonové náramky, šnúrky na krk, tričká atď/ v celej EÚ.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na danú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak splníte požiadavky na pracovnú pozíciu s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.
ID: 3724800  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac