Servisný technik - elektrikár

EuroJaP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiacNástupný plat je závislý od vzdelania, kvalifikácie, praxe. Mesačné odmeny + ročné bonusy na základe spokojnosti nadriadeného. Plat pri plnom úväzku: 1500-1800,- eur brutto/mesiac; odmena pri živnosti: 2000-2500,- eur/mesiac Ponúkaný náborový príspevok vo výške 900,- eur (300,- eur po nástupe v prvej výplate, 600,- eur v prípade pokračovania v práci po skúšobnej lehote)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obhliadky, diagnostika a odstránenie závad - opravy zdvíhacej techniky (sekčné brány, nakladacie mostíky), demontáž, montáž a servis zdvíhacej techniky, nákup drobného a inštalačného materiálu, iné práce podľa pokynov nadriadeného.

Práca v stabilnej spoločnosti, priateľský kolektív, firemné benefity

Záujemcov prosíme zasielať životopisy mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich kritériá. Ostatným ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Šikovný, zručný, zodpovedný, flexibilný, ochotný učiť sa nové veci a neustále sa zdokonaľovať. Vyhl. 508/2009 §22, 21 Zb.z. nutná pre elektrikárske práce.

Spoločnosť EuroJaP Slovakia sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom komplexnej bránovej a zdvíhacej techniky (brány, mostíky, límce atď.), dodávkou protipovodňových a antikontaminačných bariér.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3317218  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac