Administratívny pracovník / konzultantka

EuroISO,s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
31.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
min 850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov - dokumentácie pre zákaznika, vysvetlenie dokumentácie zákazníkovi s potrebou vycestovania k zákazníkovi 2-3x v týždni. Komunikácia so zákazníkom.

osobné ohodnotenie a odmeny, pravidelné zvyšovanie platu, služobné auto (nie na súkromné účely), stabilný kolektív, telefón na súkromné účely. Po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy.

Informácie o výberovom konaní

pracovná pozícia sa vytvára v pobočke Púchov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

práca v kolektíve, otvorenosť, vystupovanie a etiketa pred zákazníkom.

Realizácia systémov riadenia kvality ISO 9001, systémov environmentu ISO 14001, bezpečnosti ISO 45001, zabezpečenie certifikácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3567488  Dátum zverejnenia: 1.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min 850