Projektový manažér

Euroinvest limited družstvo

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte chuť pracovať v dynamickej investičnej spoločnosti s obrovským množstvom príležitostí?

Odpovedzte na nasledujúce otázky aspoň 1x áno a poďte do toho:

Máte skúsenosti s projektovým riadením a obchodom v developmente?

Ste orientovaný na hospodársky výsledok a ste cieľavedomý?

Chcete zarábať nadštandardne?

Ste samostatný typ s organizačnými schopnosťami?

Viete koordinovať tím ľudí, nebojíte sa výziev a projektov z rôznorodých prostredí? Dokážete kompletne a samostatne viesť zverený projekt od fázy začiatku až po jeho odovzdanie a máte dokázateľne skúsenosti?

Pošlite nám Váš životopis a staňte sa súčasťou nášho tímu, ako skúsený projektový manažér.

Vašou úlohou bude:
- detailná analýza, zvereného projektu, definícia cieľov a následná realizácia
- správa a riadenie rôznorodých investičných akvizícií
- riadenie a vypracovanie plánu projektu za účelom plánovaného HV
- riadenie zvereného projektu a ľudských zdrojov
- definovanie krízových momentov v riadení zvereného projektu a ich riešenia
- optimalizácia projektu v súlade s vývojom trhu a konkurenčného prostredia
- SWOT analýza projektov
- odberateľské a dodávateľské vzťahy
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- výber ľudských zdrojov a reporting

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • atraktívne pracovné prostredie,
  • možnosť uplatňovania moderných postupov
  • mobilný telefón, motorové vozidlo aj pre súkromné účely, materiálno
  • technické zabezpečenie
  • vzdelávanie a školenie

Informácie o výberovom konaní

Podmienky pre splnenie zaradenia do výberového konania:
- životopis s fotografiou
- kontaktné údaje

Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia nami uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, stavebníctvo, právo, ekonomika , obchod, finančníctvo.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Katasterportál - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie

- všeobecný prehľad v rôznych oblastiach
- strategické myslenie
- kreativita a precíznosť
- komunikačné zručnosti
- schopnosť prispôsobiť sa okolnostiam
- riadiace schopnosti
- správa a riadenie projektov
- samostatnosť
- výkonná činnosť za účelom pozitívneho HV
- akvizičné činnosti
- dobrý čuch na obchodné príležitosti
- podnikateľský duch
- výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- asertivita
- cieľavedomosť
- obchodné nasadenie
- schopnosť lobingu

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchodných partnerov a spolupracovníkov.

Kontakt

ID: 4798817  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac