Barman / Barmanka v Lobby Bare - Hotel NH Bratislava Gate One **** - Náborový bonus 1000 EUR

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, Ružinov
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 200 EUR/mesiac- príplatky za služby vo sviatok a víkend v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného profesionála na pozíciu Barman / Barmanka v hotelovom Lobby Bare.

​Hľadáme človeka so skúsenosťami a min. 2 ročnou praxou z hotelovej reštaurácie alebo hotelového baru 4* a/alebo 5* hotela, ktorý doplní náš tím v snahe poskytovať našim hosťom služby a servis na najvyššej úrovni. Hľadáme človeka s pozitívnym myslením, ktorý má rád dynamické prostredie a má chuť sa kariérne a profesne posunúť.

​Čo môžete očakávať?
​• Budete prvý kontakt pre našich hostí - privítanie, usádzanie a obsluha hostí
​• Zabezpečenie ich maximálnej spokojnosti
​• Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov
​• Promptné servírovanie jedál a nápojov
​• Profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov
​• Sledovanie skladových zásob a inventúry zvereného tovaru
​• Zodpovednosť za organizáciu práce
​• Starostlivosť o hygienické a pracovné podmienky
​• Zodpovednosť za prípravu pracoviska pred začatím prevádzky a po ukončení prevádzky
​• Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení
​• Spolupráca s inými oddeleniami hotela
​• Rozvoj profesného a kariérneho rastu v prostredí medzinárodnej spoločnosti

  •  náborový bonus 1000 EUR pri min. 2 ročnej skúsenosti z reštaurácie alebo baru 4* a/alebo 5* hotela - vyplatený po uplynutí skúšobnej doby
  • skvelá príležitosť pre kariérny a profesionálny rast v prostredí medzinárodnej spoločnosti
  • neustály rozvoj a atraktívny školiaci program organizovaný celosieťovo vrámci NH Hotel Group
  • stabilné zamestnanie a príjemný kolektív s ochotou pomáhať• prácu našich zamestnancov si vážime - mzdu posielame pravidelne a načas
  • práca na zmeny - veľká flexibilta pri plánovaní súkromného života ( 10 alebo 11 dní systémom: 1 deň v práci – 2 dni voľno)
  • hotelová uniforma a jej čistenie zdarma
  • bezplatné stravovanie zabezpečené priamo v hoteli
  • pitný režim, káva, čaj
  • 30% zľava na konzumáciu v hoteli
  • zamestnanecké zľavy a ceny u našich obchodných partnerov
  • jazykové kurzy
  • bezplatné parkovanie priamo pri hoteli

Chceme, aby ste mali aj dovolenku čo najpríjemnejšiu :

  • Zamestnanecká cena ubytovania (pre 2 osoby vrátane raňajok) v hoteloch siete NH Hotel Group
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena v hoteloch FPD Group
  • Možnosť ubytovania zdarma na 1 noc pre 2 osoby v NH Bratislava Gate One 2x ročne

Dbáme na vaše zdravie a pohodu :

  • 50% zľava na thajské masáže v hoteli
  • Fitness – vstup do nášho fitness zdarma
  • Multisport karta

Sme za každú zábavu:

  • Spoločná oslava narodenín, STAR mesiaca, SUPER STAR roka - s finančným ohodnotením
  • Chodíme na pravidelné teambuildingy ( napr. bowling, husacina, športový deň, Letná párty, Mikuláš pre deti zamestnancov...)

Ak vás naša ponuka zaujala, dajte nám o sebe vedieť. Tešíme sa na Vašu žiadosť a osobné stretnutie s Vami!

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto v našej spoločnosti !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia - čašník/barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

BlueGastro - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

hoteliérstvo - reštaurácia/bar 4* hotela

Počet rokov praxe

2

  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • tímový hráč so zmyslom pre samostatné myslenie
  • pozitívny prístup k pracovým výzvam
  • cit pre prácu s ľudmi
  • zmysel pre poriadok a čistotu
  • prispôsobivosť a flexibilita
  • komunikatívna zalosť anglického jazyka, ďaľší jazyk výhodou
  • lojálnosť

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4320774  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac