Kongresový technik

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a obsluha audiovizuálnej a prezentačnej techniky v kongresových sálach
- zapojenie ozvučenia, mikrofónov, nastavenie základných korekcií zvuku
- inštalácia a zapojenie projekčnej techniky (pripojenie data projektoru a počítače)
- práca s informačnými technológiami pre obraz a zvuk
- technická podpora IT (podpora zamestnancov a klientom pri problémoch typu "nefunguje mi internet", "nemôžem sa pripojiť na WIFI", "nemôžem tlačiť", "zamrzol mi PC", "nejde mi telefón" a pod.)

- Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Kvalitné podmienky pre výkon práce
- Ďalšie zaujímavé benefity hotelovej siete NH hotel Group
-Zamestnanecké teambuildingy
-Zamestnanecká strava zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecný technický prehlad a záujem v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prezentačnou technikou - skúsenosť s ozvučovacou technikou
- schopnosť samostatného ozvučenia hovoreného slova
- všeobecný rozhľad v oblasti IT (HW i SW)
- vysoká znalosť OS Windows
- znalosti MS Office (hlavne PowerPoint)
- základné znalosti sieti LAN
-výborné komunikačné schopnosti - anglický jazyk - časová flexibilita - stresová odolnosť, spoľahlivosť, zodpovednosti, samostatnosť

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 98/C
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3107580   Dátum zverejnenia: 1.12.2017