Kongresový technik - Hotel NH Bratislava Gate One ****

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
1 300 EUR/mesiac- pri plnom úväzku - príplatky za prípadné služby vo sviatok a víkend v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Kongresový technik, s následovnou náplňou práce:

• príprava a obsluha audiovizuálnej a prezentačnej techniky v kongresových sálach
• zapojenie ozvučenia, mikrofónov, nastavenie základných korekcií zvuku
• inštalácia a zapojenie projekčnej techniky (pripojenie data projektoru a počítača)
• komunikácia o setupe sály s klientom
• práca s informačnými technológiami pre obraz a zvuk
• technická podpora IT (podpora zamestnancov a klientov pri problémoch typu "nefunguje mi internet", "nemôžem sa pripojiť na WIFI", "nemôžem vytlačiť", "zamrzol mi PC", "nejde mi telefón" a pod.)

• skvelá príležitosť pre kariérny a profesionálny rast v prostredí medzinárodnej spoločnosti
• neustály rozvoj a atraktívny školiaci program organizovaný celosieťovo vrámci NH Hotel Group
• stabilné zamestnanie a príjemný kolektív s ochotou pomáhať
• prácu našich zamestnancov si vážime - mzdu posielame pravidelne a načas
• práca na zmeny - veľká flexibilta pri plánovaní súkromného života
• hotelová uniforma
• bezplatné stravovanie zabezpečené priamo v hoteli
• pitný režim, káva, čaj
• 30% zľava na konzumáciu v hoteli
• zamestnanecké zľavy a ceny u našich obchodných partnerov
• jazykové kurzy

Chceme, aby ste mali aj dovolenku čo najpríjemnejšiu :
• Zamestnanecká cena ubytovania (pre 2 osoby vrátane raňajok) v hoteloch siete NH Hotel Group
• Zamestnanecká zvýhodnená cena v hoteloch FPD Group
• Možnosť ubytovania zdarma na 1 noc pre 2 osoby v NH Bratislava Gate One 2x ročne

Dbáme na vaše zdravie a pohodu :
• 50% zľava na thajské masáže v hoteli
• Fitness – vstup do nášho fitness zdarma
• Multisport karta

Sme za každú zábavu:
• Spoločná oslava narodenín, STAR mesiaca, SUPER STAR roka - s finančným ohodnotením
• Chodíme na pravidelné teambuildingy ( napr. bowling, husacina, športový deň, letná párty, Mikuláš pre deti zamestnancov...)

Ak vás naša ponuka zaujala, dajte nám o sebe vedieť. Tešíme sa na Vašu žiadosť a osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecný technický prehľad a záujem o prácu v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s prezentačnou technikou
• skúsenosť s ozvučovacou technikou
• schopnosť samostatného ozvučenia hovoreného slova
• všeobecný rozhľad v oblasti IT (HW a SW)
• vysoká znalosť OS Windows
• znalosti MS Office (hlavne PowerPoint)
• základné znalosti sieti LAN
• výborné komunikačné schopnosti
• schopnosť komunikácie v anglickom jazyku
• časová flexibilita
• spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3107580  Dátum zverejnenia: 27.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac