Predajca na predajni - gastrozariadenia pobočka v Poprade

EUROGASTROP, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 - 1 700 EUR/mesiacČistá mzda po skúšobnej dobe sa môže pohybovať v rozpätí 1500-1700 € v závislosti od predaja za daný mesiac. Práca je vhodná aj pre kuchárov ale aj barmanov, ktorých už nebaví práca v kuchyni/bare.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj cez kasu
- príjem a výdaj tovarov
- aktívny predaj na predajni ( poháre, taniere ale aj gastro zariadenia ako sú umývačky, pizza pece, chladničky atď )
- našími zákazníkmi sú hotely, penzióny, reštaurácie, bary ale aj školské jedálne
Pobočka s rozlohou 500 m2 sa nachádza v Poprade na Teplickej ceste 5 ( pri OBI ).
- práca je vhodná pre kuchárov ale aj barmanov, ktorých už nebaví práca v kuchyni/bare

+ práca v mladom kolektíve
+ stabilná spoločnosť ( spoločnosť je na trhu od roku 2008 )
+ fixný pracovný čas pondelok-piatok od 8:00 do 16:30

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na e-mail [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

+ samostatnosť

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom gastro zariadení do barov, reštaurácií ( umývačky, vyrobníky ľadu, kávovary, sporáky, chladničky atď ), predajom skla a porcelánu pre gastronomické prevádzky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Pribula
Tel.: +421908980093
E-mail: poslať životopis
ID: 4801616  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac