Fakturant/ka – špedícia

CARGOSAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou, možný nástup ihneď
850 - 1 300 EUR/mesiacMožnosť navýšenia v závislosti od skúseností a dohodnutého rozsahu kompetencií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme precízneho a zodpovedného plnohodnotného člena teamu – fakturantku / fakturanta. Ak radi pracujete s číslami, máte zmysel pre detail a radi komunikujete (aj v cudzom jazyku), tak v EUROFRIGU na Vás čaká skvelá príležitosť. Ponúkame aj možnosť kariérneho rastu – ak sa osvedčíte, budete mať možnosť u nás kariérne postúpiť. Možnosť pracovať po zaškolení aj formou čiastočného home office.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť aktívne sa podieľať na raste a rozvoji našej spoločnosti zameranej na cestnú nákladnú dopravu (Frigo aj Plachta).

Náplň práce:
• Vystavovanie a spracovávanie faktúr
• Komunikácie s dopravnými spoločnosťami a zákazníkmi (aj v cudzích jazykoch)
• Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo – komunikácia s externou
účtovnícku firmou
• Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad
• Vedenie paletových kont
• Riešenie prípadných nezrovnalostí s obchodnými partnermi
• Spracovanie pošty a všeobecné administratívne práce

Naši kolegovia nepoznajú stereotyp, práca nás baví a dokážeme sa popri tom aj zabaviť. Naše heslo je: Work hard, play hard!
- dáme Vám šancu ukázať svoj potenciál a rozvíjať ho
- Vaše nápady a názory budú vítané

- možnosť pracovať po zaškolení aj formou čiastočného home office
- férové a motivačné ohodnotenie
- samostatnosť v rozhodovaní
- školenia, jazykové kurzy
- teambuildingy

V EUROFRIGU nebudete iba jeden z mnohých ako v korporácii a zviazaný byrokraciou a predpismi. U nás budete jeden z nás, ktorý sa priamo podieľa na chode firmy, na výsledkoch. V malom tíme sa však neskryjete, ak sa vám nechce pracovať :) Ak ste zvyknutý/á sa v práci tváriť že pracujete, k nám sa ani nehláste. Platíme ľudí od toho, akým prínosom sú pre firmu, nie koľko hodín trávia v práci.
My vytvárame príjemné pracovné prostredie, kde kolegovia s radosťou chodia do práce.

Chceš sa stať súčasťou tímu EUROFRIGO? Ak sa so všetkými požiadavkami naozaj stotožňuješ, daj svojmu životu nový zmysel a pridaj sa k nám. Hľadáme len tých najlepších, ktorí sa nevzdávajú a neutečú pri prvom neúspechu, ale majú chuť ukázať svoj najvyšší potenciál. Tí najlepší nemajú určenú hornú hranicu ohodnotenia, všetko závisí od ich šikovnosti, "chcenia" a výsledkov. Ak Ti nechýba sebareflexia a predsa si sa nezľakol našich požiadaviek, zrejme si veríš a trúfaš si stať sa jedným z nás. Pošli nám životopis a radi Ťa uvidíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

fakturácia, administratíva, doprava, špedícia

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme :
- min. 1 rok praxe s fakturáciou (ideálne v oblasti dopravy / špedície)
- angličtina na komunikatívnej úrovni, každý ďalší jazyk výhodou
- pozitívny prístup a myslenie
- zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- profesionalitu
- lojalitu
- samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť CARGOSAL s.r.o. ( ex EUROFRIGO) je moderná a flexibilná dopravná spoločnosť so sídlom v Bratislave. V roku 2023 sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom komplexnejšie služby a viac personalizovaný prístup k ich požiadavkám. V dôsledku toho sme do nášho portfólia prepravných služieb pridali námornú a leteckú dopravu.

Naším poslaním je poskytovať výnimočné prepravné služby, ktoré spĺňajú jedinečné potreby každého zákazníka.

Našou víziou v spoločnosti CARGOSAL je byť popredným poskytovateľom dopravných riešení, uznávaným pre náš záväzok k dokonalosti, personalizovaný prístup a inovatívne stratégie.

Naše základné hodnoty v spoločnosti CARGOSAL sú integrita, inovácia, spoľahlivosť, udržateľnosť a tímová práca.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4149636  Dátum zverejnenia: 26.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac