Senior špeditér

CARGOSAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 800 EUR/mesiac( možnosť navýšenia v závislosti od skúseností; plus mesačné bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť aktívne sa podieľať na raste a rozvoji našej spoločnosti zameranej na cestnú nákladnú dopravu (Frigo aj Plachta). Hľadáme kreatívneho a podnikateľsky zmýšľajúceho tímového hráča s transportnými a špedičnými skúsenosťami, ktorý bude s nami rásť. Možnosť práce aj z domu formou home office.

Vaše úlohy:
- budovanie transportného biznisu
- riadenie a organizovanie pozemných prepráv
- budovanie dlhodobých vzťahov s dopravcami a zákazníkmi
- komunikácia s obchodnými partnermi aj v cudzích jazykoch na dennej báze
- zadávanie a plánovanie prepráv na základe požiadaviek klientov
- hľadanie vhodných kapacít na základe požiadaviek klientov
- vyjednávanie o cenách
- tímová práca
Naši kolegovia nepoznajú stereotyp, práca nás baví a dokážeme sa popri tom aj zabaviť. Naše heslo je: Work hard, play hard!
- dáme Vám šancu ukázať svoj potenciál a rozvíjať ho
- Vaše nápady a názory budú vítané

- nadštandardné, férové a motivačné ohodnotenie
- samostatnosť v rozhodovaní
- školenia, jazykové kurzy
- poistenie zodpovednosti plne hradené zamestnávateľom
- teambuildingy

Chceš sa stať súčasťou tímu EUROFRIGO? Ak sa so všetkými požiadavkami naozaj stotožňuješ, daj svojmu životu nový zmysel a pridaj sa k nám. Hľadáme len tých najlepších, ktorí sa nevzdávajú a neutečú pri prvom neúspechu, ale majú chuť ukázať svoj najvyšší potenciál. Tí najlepší nemajú určenú hornú hranicu ohodnotenia, všetko závisí od ich šikovnosti, "chcenia" a výsledkov. Ak Ti nechýba sebareflexia a predsa si sa nezľakol našich požiadaviek, zrejme si veríš a trúfaš si stať sa jedným z nás. Pošli nám životopis a radi Ťa uvidíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Vyžadujeme :
- PODMIENKA - min. 2 roky praxe v špedícii v posledných 3 rokoch
- ideálne špecialista na konkrétne geografické trhy alebo produkty (Frigo, FTL, LTL)
- komunikatívnosť
- aktívna znalosť anglického jazyka a ideálne aj nemeckého jazyka, každý ďalší cudzí jazyk je výhodou
- nekonfliktnosť a schopnosť riešiť operatívne problémy
- sebareflexiu
- prirodzenú dravosť
- pozitívny prístup a myslenie / ak si frfloš s negatívnym myslením, k nám nezapadneš
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti
- rozhodnosť a rýchlosť v rozhodovaní
- zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- profesionalitu
- lojalitu
- samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť CARGOSAL s.r.o. ( ex EUROFRIGO) je moderná a flexibilná dopravná spoločnosť so sídlom v Bratislave. V roku 2023 sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom komplexnejšie služby a viac personalizovaný prístup k ich požiadavkám. V dôsledku toho sme do nášho portfólia prepravných služieb pridali námornú a leteckú dopravu.

Naším poslaním je poskytovať výnimočné prepravné služby, ktoré spĺňajú jedinečné potreby každého zákazníka.

Našou víziou v spoločnosti CARGOSAL je byť popredným poskytovateľom dopravných riešení, uznávaným pre náš záväzok k dokonalosti, personalizovaný prístup a inovatívne stratégie.

Naše základné hodnoty v spoločnosti CARGOSAL sú integrita, inovácia, spoľahlivosť, udržateľnosť a tímová práca.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4036387  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac