Obchodník - Špeditér - Dispečer

EUROFRIGO s.r.o.

Miesto práce
Vlčkova 11/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1.100,-€ + provízna zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia a uzatváranie prepráv s klientmi v cudzích jazykoch
- plánovanie prepráv na základe požiadaviek klientov
- vystavovanie objednávok dopravným firmám
- komunikácia s dopravcami
- monitoring a riešenie celého priebehu prepráv
- práca s dopravnými databázami
- práca v tíme

férové a motivačné ohodnotenie
samostatnosť v rozhodovaní
školenia, jazykové kurzy
možnosť kariérneho rastu
teambuildingy

Chceš sa stať súčasťou tímu EUROFRIGO? Prečítaj si ešte raz (radšej dva krát ) naše požiadavky na osobnostné predpoklady a ak sa so všetkými naozaj stotožňuješ, daj svojmu životu nový zmysel a pridaj sa k nám. Hľadáme len tých najlepších, ktorí sa nevzdávajú a nezutekajú pri prvom neúspechu, ale majú chuť ukázať svoj najvyšší potenciál. Nikto síce u nás nezačína ako riaditeľ vesmíru, každý si musí prejsť všetkými prácami a pozíciami od začiatku, ale trpezlivosť ruže prináša. Ponúkame stresujúce povolanie, kde Ťa každý deň niečo prekvapí (ak máš rád stereotyp, okamžite zavri tento inzerát), ale ten kto má rád výzvy a vydrží, má možnosť veľmi rýchlo meniť pozície smerom hore a tým pádom smerom hore ide aj ohodnotenie a rešpekt. Tí najlepší nemajú určenú hornú hranicu ohodnotenia, všetko závisí od ich šikovnosti a "chcenia". Ten kto sa len "vezie" a neprodukuje, sa u nás dlho neohreje. Ak Ti nechýba sebareflexia a predsa si sa nezľakol našich požiadaviek, zrejme si veríš a trúfaš si stať sa jedným z nás. Pošli nám životopis a radi Ťa uvidíme na pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravný smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme :
- logické myslenie
- vynikajúcu pamäť
- dobrú orientáciu na mape (Európa)
- komunikatívnosť
- cudzie jazyky (angličtina + 1(nemčina, popr. iný svetový jazyk)
- nekonfliktnosť
- sebareflexiu
- pozitívny prístup
- odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti
- rýchlosť v rozhodovaní
- zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- profesionalitu
- lojalitu
- samostatnosť
- prácu s PC na dobrej úrovni
- schopnosť rešpektovať ostatných
- schopnosť pracovať v tíme

Sme počtom ľudí zatiaľ malá, ale rýchlo rastúca špedičná firma s veľkou víziou. Špecializujeme sa na chladený a mrazený tovar a už 10 rokov si úspešne držíme na trhu svoje miesto. Našou filozofiou je vysoké nasadenie a súdržnosť, dobré vzťahy a lojalita. A naše motto : Stay cool. Áno, zostaň v pohode, zostaň cool za každých okolností, (aj náš tovar zostáva chladený, teda cool za každých okolností:). Ak si aj Ty cool, tak hľadáme práve Teba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Vlčkova 11/A
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 2700813   Dátum zverejnenia: 7.11.2017