Administratívny pracovník - Referent/ka mzdovej a personálnej agendy

EUROFINS

Suché mýto, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiac1 200.- EUR hrubá mzda za plný úväzok 40 h týždenne. Pracovné miesto je vhodné aj na skrátený pracovný úväzok napr. popri rodičovskej dovolenke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie podkladov k spracovaniu miezd v spolupráci s externou mzdovou agentúrou
- Evidencia, spracovanie a kontrola dochádzky
- Spracovanie personálnej agendy (vznik, priebeh, zmeny, skončenia pracovného pomeru zamestnancov)
- Príprava pracovných zmlúv, dohôd o pracovnej činnosti, dohôd o vykonaní práce, dohôd o brigádnickej práci študentov
- Digitalizácia personálnych dokumentov a riadenie elektronického archívu
- Zdokumentovanie interných postupov a spracovanie manuálov pre zamestnancov
- Koordinácia spolupráce s externými dodávateľmi (zdravotná služba, školenia, atď.)
- Ďalšie administratívne činnosti súvisiace so mzdovou agendou (napr. štatistika)

Práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho aj finančného rastu.
Možnosť čiastočného HO po zaučení.
Flexibilný pracovný čas.
Práca v kvalitných priestoroch v centre Bratislavy.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka?
Neváhaj a pošli nám svoj životopis.
Tešíme sa práve na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

- prax v oblasti mzdovej agendy výhodou
- základná znalosť pracovného práva, mzdovej problematiky, soc. a zdrav. poistenia
- pracovitosť, dôkladnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- základná znalosť anglického jazyka výhodou -
- výborná znalosť práce s PC (Word, Excel, e-mail),
- bezúhonnosť

Eurofins Scientific is an international life sciences company which provides a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries. The Group believes it is the world leader in food, environment and pharmaceutical products testing and in agroscience CRO services. It is also one of the global independent market leaders in certain testing and laboratory services for genomics, discovery pharmacology, forensics, advanced material sciences and for supporting clinical studies. In addition, Eurofins is one of the key emerging players in specialty clinical diagnostic testing in Europe and the USA.
A clean and safe environment is a pre-requisite for health and quality of life. Eurofins contributes to this by providing market-leading laboratory testing, monitoring and consultancy services to a wide range of industrial companies, environmental consultants, contractors, retailers and government authorities. Our services comprise testing of water, air, soil, waste and other products to assess their quality and impact on health and the environment
ID: 4308450  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac