Junior Controller for Eurofins NSC CEE

Eurofins NSC Central and Eastern Europe s.r.o.

Miesto práce
Komjatická 73, 940 02 Nové Zámky
Termín nástupu
01.05.2019 prípadne podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda: 1000.- EUR pre absolventa plus navýšenie základnej mzdy v závislosti od odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou medzinárodného tímu podporujúceho naše spoločnosti v strednej a východnej Európe ? Vytvárať efektívnou prácou hodnotný prínos pre spoločnosť a našich zákazníkov?
Prečítaj si aké budú Tvoje hlavné úlohy:
- Práca s reportingom v rámci regiónu Central and Eastern Europe (ďalej len CEE) spoločnosti Eurofins
- Príprava analýz nákladov a výkonov pre potreby lokálneho (SR) a skupinového (CEE) manažmentu
- Spolupráca na príprave budgetu a forecastu v rámci CEE
- Vymáhanie a monitorovanie pohľadávok
- Spolupráca na projektoch napr. zavádzanie nových IT systémov v ekonomickej oblasti

Ponúkame Ti:
Dobré pracovné prostredie s neformálnou komunikáciou a prácou na vysokej odbornej úrovni.
Ponúkame dobre fungujúce pracovisko. Staneš sa súčasťou dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je popredným dodávateľom laboratórnych služieb.
Možný služobný rast v medzinárodnom holdingu.
Benefit príspevku na rekreáciu aj vo firme s menej ako 50 zamestnancami.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný aj v inom termíne podľa dohody.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešne si dokončil svoje štúdium v oblasti ekonómie na vysokej, prípadne aj strednej škole a máš záujem na získanie prvých pracovných skúsenosti v oblasti financií?i
Najdôležitejšie kritéria pre náš výber sú dve:
1. plynulá angličtina
2. zručnosť v Excel

Ak si vnímavá osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami a záujmom o získanie prvých skúseností
v oblasti účtovníctva a kontrolingu, môžeš sa to u nás naučiť a ešte ti za to aj zaplatíme :-).

Čakáme na Teba !

S viac ako 45 000 zamestnancami v 650 laboratóriách v 45 krajinách, Eurofins holding je svetový líder v oblasti testovania potravín a farmaceutických výrobkov. Je tiež číslo jedna na svete v odbore - laboratórne služby v oblasti životného prostredia, a jeden z lídrov na globálnom trhu v agroscience, genomike a centrálnych laboratórnych službách.
Naša spoločnosť Eurofins NSC CEE poskytuje IT a Kontroling servis pre spoločnosti holdingu v krajinách strednej a východnej Európy.
Pre viac informácií pozri www.eurofins.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Komjatická 73
940 02 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Trangelová
Tel.: +421905470300
E-mail: poslať životopis
ID: 2721436   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda: 1000.- EUR pre absolventa plus navýšenie základnej mzdy v závislosti od odbornej praxe