Vedúci oddelenia základnej chémie

Eurofins Food Testing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Komjatická, Nové Zámky
Termín nástupu
01.12.2020 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMožnosť navýšenia mzdy v závislosti od praxe do 1200.- EUR. Možnosť ročných bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie činností oddelenia laboratória v súlade so STN EN ISO/IEC 17025:2018 a Príručkou kvality
- organizovanie práce na pridelenom oddelení
- zabezpečovanie kvality získaných výsledkov, starostlivosť o preskúmavanie, modifikovanie a revidovanie metód a postupov
- reportovanie výsledkov nadriadeným
- zavádzanie nových metód, vrátane ich modifikácie, validácie a vypracovanie ŠPP
- dodržiavanie požadovaných výkonov a ekonomických ukazovateľov
- vykonanie nápravných činností vyplývajúcich z interných a externých auditov
- objednávanie spotrebného materiálu a pomôcok cez interný systém COUPA
- plánovanie vzdelávania pracovníkov
- zabezpečovanie servisu prístrojov na pracovisku
- po odbornom zaškolení práca s tlakovými nádobami (nákup, inštalácia, výmena)

Odbornosť a kvalita
- práca v nadnárodnom holdingu Eurofins so zastúpením v 50 krajinách sveta
- akreditované laboratória
- možnosť rýchleho kariérneho rastu priamo v našom laboratóriu ale aj v celom holdingu
Istota a stabilita
- spoločnosť je na trhu od r. 1992 - pôvodne ako Bel/Novamann s.r.o. a v oblasti analýzy potravín je prvým hráčom na Slovensku
- ponúkame stabilitu vytvorených pracovných miest
Finančné ohodnotenie a ročný bonus
- možnosť zvyšovania mzdového ohodnotenia so zvyšovaním praxe a odbornosti

Výberové konanie prebehne na mieste výkonu práce, v priestoroch našej spoločnosti na Komjatickej ul. v Nových Zámkoch.
Zaujala ťa naša ponuka, máš chuť pracovať v našich nových laboratóriách? Pošli nám tvoj CV.
Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, potravinárske technológie, analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Eurofins skupina je medzinárodná spoločnosť v oblasti prírodných vied, ktorá poskytuje jedinečnú škálu služieb analytického testovania klientom vo viacerých odvetviach. Skupina je presvedčená, že je svetovým lídrom v testovaní potravín, životného prostredia, farmaceutických a kozmetických výrobkov a v službách CRO v oblasti poľnohospodárskej vedy. Je tiež jedným zo svetových lídrov nezávislého trhu v určitých testovacích a laboratórnych službách v oblasti genomiky, objavov farmakológie, foréznej analýzy, CDMO, pokročilých vedách o materiáloch a v podpore klinických štúdií. Eurofins je navyše jedným z popredných nových svetových hráčov v oblasti špeciálnych klinických diagnostických testov.
Eurofins skupina má 800 laboratóriách v 50 krajinách a zamestnával približne 45 000 zamestnancov.
Eurofins Food Testing Slovakia s.r.o. vznikla oddelením zo spoločnosti Eurofins Bel/Novamann s.r.o. z dôvodu vykonávania testovania potravín a služieb s tým spojených v samostatnej spoločnosti. Týmto krokom sa chceme posunúť našou špecializáciou zase o krok vyššie. Do tejto spoločnosti prešli všetky práva a povinnosti zo spoločnosti Eurofins Bel/Novamann s.r.o.

Eurofins holding is an international life sciences company, which provides a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries. The Group believes it is the world leader in food, environment, pharmaceutical and cosmetics products testing and in agroscience CRO services. It is also one of the global independent market leaders in certain testing and laboratory services for genomics, discovery pharmacology, forensics, CDMO, advanced material sciences and for supporting clinical studies. In addition, Eurofins is one of the leading global emerging players in specialty clinical diagnostic testing.
Eurofins has 800 laboratories across 50 countries, employing about 45.000 staff.
Viac na eurofins.sk , eurofins.com.

Komjatická 73
940 02 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Trangelová
Tel.: +421905470300
E-mail: poslať životopis
ID: 4001435  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac