Koordinátor asistenční služby

EuroCross Assistance Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemáš rád rutinu? Chceš vidět konkrétní výsledky své práce po každé směně?

EUROCROSS ASSISTANCE zaměstná KOORDINÁTORY ASISTENČNÍ SLUŽBY

CO OBNÁŠÍ PRÁCE TAKOVÉHO KOORDINÁTORA?

Naše služby poskytujeme non-stop, víkend nevíkend, svátek nesvátek, protože nemoc ani nehoda si nevybírají čas. Pracujeme přesně od-do. Po 8 hodinách předáš štafetu kolegovi.

Jsi jako ve včelím úlu, pořád telefonujeme, emailujeme, prostě komunikujeme s celým světem.

Neustále něco organizujeme, např. odtahujeme auta, zařizujeme náhradní ubytování či cestu zpět, když to klient nezvládne tak, jak původně plánoval apod. Chceš vědět víc? Mrkni na naše webovky.

Co je však pro naši práci nejpodstatnější je pomáhat a naslouchat. Za každým případem je lidský příběh, který nejde vždy řešit přesně podle pojistných podmínek.

JACÍ JSME?

Jsme mezinárodní parta různého věku. Chováme se k sobě s respektem. Problémy řešíme v klidu a hlavně selským rozumem. Nemáme pravidla na to, jak máš sedět na židli a také nestopujeme, jak dlouho mluvíš s klientem. Většina z nás má doma či v práci chlupatého čtyřnohého přítele, takže pohlídání "miláčka" v době dovolené je samozřejmostí. Když přijdou blbé časy, tak se podržíme. V neposlední řadě pro nás mají význam hodnoty jako dochvilnost, lidskost a slušnost.

CO OČEKÁVÁME OD TEBE?

Potřebujeme, abys mluvil česky/slovensky jako rodilý mluvčí. Tvoje angličtina by měla být na úrovni B2. Pokud je to spíš B1, pořád máš šanci to u nás napravit. Máš základní PC dovednosti. Umíš zapojit rozum a spočítat si dvě a dvě. Nejsi “máslo” a nevyměkneš, když přijde nečekaná situace. Komunikuješ srozumitelně a tvůj písemný projev má také nějakou úroveň. Dokážeš si zorganizovat svůj čas podle rozvrhu, který ti poskytneme minimálně měsíc předem.

CO STANDARDNĚ NABÍZÍME?

Stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na cestovní pojištění či pojištění auta, občerstvení na pracovišti, příspěvek na jazykové vzdělání, týden dovolené navíc, odměna až do výše 13. platu.

A CO TI VŠUDE NENABÍDNOU?

Nejsi zdejší? Poskytujeme příspěvek na bydlení během zkušební doby.

Chceš přispět na kurz tarotu? Nezmeškáš žádnou premiéru či fesťák? A co se projet Transsibiřskou magistrálou? U nás si můžeš vybrat mezi příspěvkem na dovolenou, kulturu anebo vzdělávacím kurzem. Anebo klidně na všechno, pokud se ti to vejde do 5000 Kč.

Zdarma online vzdělávací kurzy.

Nezastíráme, že někdy pracujeme pod stresem a každý den řešit problémy jiných fakt není "easy". Proto ti zařídíme konzultaci s psychologem anebo koučem.

Že teambuilding je nuda? Tak to neznáš kolegu Omara, který zorganizuje výlet, kino, šipky či kurz vaření.

Bojíš se, že nezapadneš? Anebo že se ztratíš ve velkém městě? Během prvního měsíce budeš mít tutora, který ti pomůže vše zvládnout.

Dřímá v tobě duch zahradníka? Součástí kanceláře je krásná prostorná terasa, kde můžeš pěstovat třeba rajčata anebo založit bylinkovou zahrádku.

Oslavíme s tebou životní jubileum. A v den narozenin si můžeš vzít volno. Také tě odměníme za věrnost.

Po zkušební době můžes občas pracovat z domova.

Tak a teď už o nás víš vše podstatné. Pokud tě tato pozice zaujala a chceš se stát součástí našeho týmu, pošli mi svůj životopis.

Informace o náboru

ID: 3281328  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.