Zdravotnícky laborant

Eurocord - Slovakia

Miesto práce
841 04 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zdravotníckeho laboranta do spracovateľského laboratória SRPKB v Bratislave (Areál SAV).

Vykonávanie príjmu, spracovanie, uskladnenie, vyšetrovanie a výdaj perinatálnych tkanív, podľa platných pracovných postupov
- ovládanie bežných aj zložitejších laboratórnych postupov
- ovládanie laboratórnych prístrojov
- zvládnutie dôkladnej administratívy spojenej s monitorovaním, zaznamenávaním a uskladňovaním perinatálnych tkanív v papierovej a elektronickej forme
- zabezpečenie správnej logistiky laboratórneho materiálu a odberových sád pre odoberané tkanivá
- individuálna činnosť v rámci organizačnej štruktúry laboratória podľa zaradenia
- plánovaná práca nadčas a v sobotu podľa harmonogramu (pracovné služby)
- podieľanie sa na validačných štúdiách zpracovateľských metód

Práca vo výrobnom laboratóriu na výrobu zmrazovacích vakov
- výroba a testovanie a balenie vakov na uskladňovanie perinatálnych tkanív
- príprava priestorov a materiálu na výrobu
- podieľanie sa na validačných štúdiách nových výrobkov

- dodatková dovolenka
- práca v stabilnej firme

Vzhľadom na množstvo životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.
Za pochopenie ďakujeme.
S ohľadom na Zákon o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti SRPKB.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor Zdravotnícky laborant, VŠ odbor Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve, prípadne iné biologické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie podľa legislatívnych požiadaviek (licencie, registrácie v komorách atď.)

Schopnosť vykonávať všetky administratívne činnosti súvisiace s pracovnou pozíciou

Schopnosť pracovať s číslami

Dodržiavanie platných právnych predpisov súvisiace s výkonom činnosti

Samostatnosť a precíznosť

Schopnosť prispôsobovať sa potrebným zmenám

Schopnosť nadväzovať a udržiavať medziľudské vzťahy

Cord Blood Center Group je moderná biotechnologická firma, ktorá je druhou najväčšou bankou pupočníkovej krvi v Európe s viac ako 150 000 klientami. So svojimi pobočkami v Rakúsku, Taliansku, Rumunsku, Maďarsku a Českej Republike sa radí medzi popredných inovátorov a poskytovateľov svojich služieb v celej Európe. Banka má licencované tkanivové banky (laboratóriá a sklady) na Slovensku, v Rakúsku, Česku a v Rumunsku.
Náš rozvoj podporujeme kvalitným tímom, ktorý momentálne rozširujeme a hľadáme kvalitných profesionálov s chuťou pracovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Chrencikova
E-mail: poslať životopis
ID: 4820525  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac