Pracovník Call Centra

Eurocord - Slovakia

841 02 Dúbravka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacZa posledných 12 mesiacov priemerná mesačná mzda pracovníka na tejto pozícii bola 1.738 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komunikáciu s klientmi - email, telefonáty, chat
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonátov, emailov
- práca s klientskou databázou

Dynamická práca v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Dodatková dovolenka.

Informácie o výberovom konaní

Prioritne práca z domu, 1-krát mesačne na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- slovenský jazyk – rodný jazyk, anglický jazyk výhodou
- očakáva sa prax v oblasti predaja
- vynikajúca komunikácia s klientmi (slovom aj písmom)
- orientácia na klienta
- tímový hráč, zameraný na cieľ
- dynamický v práci, flexibilný, schopnosť zvládať stresové situácie

Cord Blood Center Group je moderná biotechnologická firma, ktorá je druhou najväčšou bankou pupočníkovej krvi v Európe s viac ako 150 000 klientami. So svojimi pobočkami v Rakúsku, Taliansku, Rumunsku, Maďarsku a Českej Republike sa radí medzi popredných inovátorov a poskytovateľov svojich služieb v celej Európe. Banka má licencované tkanivové banky (laboratóriá a sklady) na Slovensku, v Rakúsku, Česku a v Rumunsku.
Náš rozvoj podporujeme kvalitným tímom, ktorý momentálne rozširujeme a hľadáme kvalitných profesionálov s chuťou pracovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Chrencikova
E-mail: poslať životopis
ID: 4820439  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac