Call Center Agent s českým jazykom

Eurocord - Slovakia

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacprovízie podľa dosiahnutých cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komunikáciu s klientmi - email, telefonáty
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonátov, emailov
- profesionálna podpora potenciálnym klientom v procese rozhodovania
- spracovanie úloh v zmysle platných postupov vyplývajúcich z kampaní
- podieľanie sa na príprave kampaní podľa požiadaviek vedenia
- práca s klientskou databázou
- dodržiavanie stanovených cieľov
- aktualizovanie tímovej dokumentácie
- orientácia na klienta, pozitívna komunikácia

Dynamická práca v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie.

Vzhľadom na množstvo životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.
Za pochopenie ďakujeme.
Profesijný životopis s označením názvu pozície zasielajte e-mailom. S ohľadom na Zákon o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti SRPKB.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

- český jazyk - rodný jazyk
- nemecký jazyk, anglický jazyk výhodou
- vynikajúca komunikácia s klientmi (slovom aj písmom)
- orientácia na klienta
- tímový hráč, zameraný na cieľ
- dynamický v práci, flexibilný
- schopnosť zvládať stresové situácie

Cord Blood Center Group je moderná biotechnologická firma, ktorá je druhou najväčšou bankou pupočníkovej krvi v Európe s viac ako 150 000 klientami. So svojimi pobočkami v Rakúsku, Taliansku, Rumunsku, Maďarsku a Českej Republike sa radí medzi popredných inovátorov a poskytovateľov svojich služieb v celej Európe. Banka má licencované tkanivové banky (laboratóriá a sklady) na Slovensku, v Rakúsku, Česku a v Rumunsku.
Náš rozvoj podporujeme kvalitným tímom, ktorý momentálne rozširujeme a hľadáme kvalitných profesionálov s chuťou pracovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4415009  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac