Medical specialist

Eurocord - Slovakia

Nemecko, Rumunsko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 EUR (v závislosti na skúsenostiach uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a realizácia klinických štúdií
Riešenie interných a externých projektov spoločnosti- návrhy a vyhľadávanie projektov, medicínsky výskum, zodpovednosť za vypracovanie projektu, žiadosti a schvaľovací proces
Zodpovednosť za poskytovanie profesionálnej starostlivosti o zákazníkov, podpora pre interné oddelenia a externých zákazníkov v oblasti zdravotnej starostlivosti

- Práca v príjemnom kolektíve
- Kontakt so zahraničím
- Primerané platové ohodnotenie

Profesijný životopis s označením názvu pozície zasielajte e-mailom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicinske, prirodovedne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s prácou na projektoch
- skúsenosti so zdravotníckou dokumentáciou
- skúsenosti s vyhľadávaním a prácou s odbornými medicínskymi informáciami
- skúsenosti z oblasti verejného zdravotníctva
- orientácia na detail a schopnosť sústrediť sa
- logicko-analytické myslenie
- výborné komunikačné zručnosti
- flexibilita

Cord Blood Center Group je moderná biotechnologická firma, ktorá je druhou najväčšou bankou pupočníkovej krvi v Európe s viac ako 150 000 klientami. So svojimi pobočkami v Rakúsku, Taliansku, Rumunsku, Maďarsku a Českej Republike sa radí medzi popredných inovátorov a poskytovateľov svojich služieb v celej Európe. Banka má licencované tkanivové banky (laboratóriá a sklady) na Slovensku, v Rakúsku, Česku a v Rumunsku.
Náš rozvoj podporujeme kvalitným tímom, ktorý momentálne rozširujeme a hľadáme kvalitných profesionálov s chuťou pracovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3479323  Dátum zverejnenia: 27.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 EUR (v závislosti na skúsenostiach uchádzača)