Logo EUROCOM & Co, s.r.o.

Masér/masérka

EUROCOM & Co, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka ktorý bude poskytovať svoje masérske služby klientom nášho hotela.
V našej hotelovej ponuke sa nachádza niekoľko druhov masáží a procedúr. Základom je pre nás starostlivosť o klienta a samotný pro-klientský prístup. Udržiavanie poriadku a hygieny v masážnych miestnostiach je samozrejmosťou.

- zabezpečujeme zamestnaneckú stravu
- sociálny program – zamestnanecké zľavy a výhody
- motivujúce odmeny aj na základe individuálnych výsledkov
- nefinančné benefity
- stabilné a dlhodobé zamestnanie v peknom prostredí kaštieľa Orlové

Životopis prosím zasielajte na [email protected] . Pohovor si môžete dohodnúť aj na t.č.: +421 918 99 80 01.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

akreditované masérske kurzy a špecializácia na rôzne druhy masáži, fyzioterapia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- znalosť wellness procedúr a masáži rôzneho druhu
- príjemné vystupovanie, pozitívny prístup a chuť pracovať
- zmysel pre poriadok a flexibilita
- dobrý zdravotný stav

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****.
Našim cieľom je prinášať hosťom nezabudnuteľný zážitok v spojení s profesionálnou starostlivosťou našich zamestnancov. Priestory kaštieľa Orlové ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness & fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
V roku 2022 získal Hotel Gino Park Palace**** 1.miesto a zároveň Zlaté ocenenie v kategórii Historic Hotel Wedding Experience Award 2022. Hotel Gino Park Palace**** sa stal prvým a jediným hotelom na Slovensku, ktorý bol uznaný európskou organizáciou a porazil širokú konkurenciu uznávaných historických hotelov v Európe.
Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.
Spoločnosť EUROCOM & Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Drusková
Tel.: +421917998880
E-mail: poslať životopis
ID: 2371986  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.