Reagujte bez životopisu
Logo EUROCOM & Co, s.r.o.

Chyžná

EUROCOM & Co, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Gino Park Palace ****, Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiacod 750 € + príplatky za víkendy a sviatky Výška platu závisí od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné upratanie hotelových izieb podľa hotelových noriem:
- vysávanie
- utieranie prachu
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení
- prezliekanie posteľnej bielizne
- vysýpanie smetných košov
- dopĺňanie hygienických potrieb
- dodržovanie pokynov manažéra
- v prípade potreby výpomoc pri upratovaní spoločných priestorov hotela

- zabezpečená strava
- priateľský kolektív
- príjemné prostredie
- sociálny program

Životopisy zasielajte na [email protected] alebo si dohodnite pohovor na tel. +421 918 99 80 01.
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zodpovednosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť, práca v kolektíve, flexibilita.

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****.
Našim cieľom je prinášať hosťom nezabudnuteľný zážitok v spojení s profesionálnou starostlivosťou našich zamestnancov. Priestory kaštieľa Orlové ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness & fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
V roku 2022 získal Hotel Gino Park Palace**** 1.miesto a zároveň Zlaté ocenenie v kategórii Historic Hotel Wedding Experience Award 2022. Hotel Gino Park Palace**** sa stal prvým a jediným hotelom na Slovensku, ktorý bol uznaný európskou organizáciou a porazil širokú konkurenciu uznávaných historických hotelov v Európe.
Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.
Spoločnosť EUROCOM & Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Drusková
Tel.: +421917998880
E-mail: poslať životopis
ID: 2098784  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac