Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka

EUROCOM & Co, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Gino Park Palace ****, Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiac- od 1 000 do 1300 EUR/mesiac na základe skúseností - plat je kompletne priznaný na výplatnej páske - príplatky preplácané podľa zákona za víkendy a sviatky už zahrnuté v mzde - možnosť si extra privyrobiť na eventoch a svadbách (nočná práca)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme usmievavých a zodpovedných ľudí do hotelovej reštaurácie, ktorí majú chuť pracovať v mladom kolektíve, v peknom prostredí kaštieľa Orlové. Najdôležitejšie je pre nás nájsť kolegov, ktorí sa stanú súčasťou nášho tímu a majú pozitívny prístup k práci. Ak máš rád gastronómiu a prácu s ľuďmi, tak je táto ponuka práve pre teba. Našim kolegom umožňujeme profesijný rast a dávame im príležitosť využiť svoj potenciál naplno.

Tvojou prácou bude obsluha hostí hotela, príprava a servis objednaných alko a nealko nápojov. Súčasťou tvojho dňa bude denná starostlivosť o prevádzku a s ňou spojené uzávierky. Potrebná je aj znalosť aktuálneho jedálneho a nápojového lístka, nejde však o nič náročné a všetko ťa naučíme. Budeš zodpovedný aj za suroviny a tovar, s ktorým pracuješ. Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov je samozrejmosťou.

- zabezpečujeme zamestnaneckú stravu
- ubytovanie Ti vieme poskytnúť zdarma
- sociálny program – rôzne zamestnanecké zľavy a nefinančné benefity
- motivujúce odmeny na základe individuálnych výsledkov
- stabilné a dlhodobé zamestnanie v peknom prostredí kaštieľa Orlové

Životopis prosím zasielajte na mailovú adresu [email protected].

Pohovor si môžete dohodnúť aj na tel. č.: 0918 99 80 01.

Na pohovor pozveme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý je zodpovedný, pracovitý a stane sa členom nášho tímu.

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****.
Našim cieľom je prinášať hosťom nezabudnuteľný zážitok v spojení s profesionálnou starostlivosťou našich zamestnancov. Priestory kaštieľa Orlové ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness & fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
V roku 2022 získal Hotel Gino Park Palace**** 1.miesto a zároveň Zlaté ocenenie v kategórii Historic Hotel Wedding Experience Award 2022. Hotel Gino Park Palace**** sa stal prvým a jediným hotelom na Slovensku, ktorý bol uznaný európskou organizáciou a porazil širokú konkurenciu uznávaných historických hotelov v Európe.
Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.
Spoločnosť EUROCOM & Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2098776  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac