Záhradník

EUROCOM & Co, s.r.o.

Hotel & Restaurant Gino Park Palace, Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy a sviaky. Nástupná mzda je v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba parku a každodenná úprava zelene
- výsadba a ošetrovanie rastlín
- úprava terénu a chodníkov
- kompletná údržba trávnikov (kosenie, hnojenie, kladenie, výsev, zalievanie a pod.)
- výsadba a ošetrovanie a výrub drevín (strihanie, postrek, výrub)
-park má rozlohu 5 hektárov a jeho súčasťou je historická časť – anglická záhrada

- zľava na strave a občerstvení
- priateľský a dynamický kolektív
- príjemné prostredie
- dlhodobé, perspektívne zamestnanie

Motivačný list so životopisom zasielajte na [email protected]
Ozveme sa len vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, záhradník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ako vhodný kandidát rád pracujete fyzicky a dokážete pracovať vonku aj v horšom počasí (chlad, vietor, horúčava).
- ovládanie záhradnej techniky
- dobrá fyzická kondícia
- manuálna zručnosť
- organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť EUROCOM&Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje turistické strediská, reštaurácie a hotely na Slovensku a v zahraničí.
V Trenčinaskom regióne prevádzkuje aj Hotel Gino Park Palace ****, ktorý sídli v kaštieli Orlové zo 17. storočia a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 116 lôžok, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, reštauráciu s autorskými receptúrami, salóniky, wellness a fitness centrum, kaplnku, svadobný altánok a historický park. Služby a priestory hotela sú vhodné pre usporiadanie firemných akcií, eventov, školení, rodinných osláv a svadieb na kľúč. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eurocom & Co.
Pribinova 18
81109 Bratislava
ID: 1968238  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac