Obchodný-technický poradca

Eurocolor Sp. z o.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Hned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by sme chceli, aby ste pre nás urobili?
- Získali nových zákazníkov na SLOVENSKOM / ČESKOM trhu
- Preskúmali, čo naši klienti potrebujú, aké sú trendy v tomto odvetví - ukážeme Vám správne nástroje
- Vybudovali bázu klientov prostredníctvom e-mailu, cez telefón
- Propagovali značku v každej fáze kontaktu s klientom
- Namiesto 8 hodín za stolom, vycestovať za klientom a hovoriť s ním o našich produktoch

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo je v štandarde?
- Pracovná zmluva - trvalé zamestnanie
- Atraktívny systém platov + provízií
- Kompletný školiaci balíček
- Atraktívny balíček výhod a bonusov
- Učíte sa od lepšieho
- Podpora – budeme sa vzdelávať!
- Nové zručnosti, ktoré rozvíjate profesionálne.

Informácie o výberovom konaní

Aký by mal byť náš vysnívaný kandidát?
- Hovorí plynule po SLOVENSKY alebo ČESKY
- Má stredoškolské vzdelanie
- Má vodičský preukaz
- Vie si rozplánovať pracovný čas
- Zúčastňuje sa na firemných stretnutiach, čo si veľmi vážime
- Dohodne sa so zvyškom posádky EUROCOLOR - nakoniec chceme tím rozšíriť o super kolegu/kolegyňu
- Je k dispozícii!

Kľúčom je znalosť SLOVENSKÉHO alebo ČESKÉHO JAZYKA, ostatné sa s nami učte!

Ak máte pocit, že popisujeme Vaše zručnosti, a ak by ste chceli zmeniť svoje súčasné zamestnanie, určite nás kontaktujte!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma EUROCOLOR je výsledek 20 let zkušenosti, plné angažovanosti spolupráce s klientem. Všechno proto, aby pochopit jeho potřeby a moct na ně odpovědět, tak jako to nedělá žádná jiná firma. S nákupem výrobků EUROCOLOR našim klientům nabízíme soubor jedinečných výhod.

EUROCOLOR je certifikovaný výrobce oken a dveří ze systémů profilů zmienić na REHAU, SCHÜCO, VEKA. Jako důvěryhodný partner používáme nejlepší na trhu technologie, které zaručují výjimečnou pevnost našich výrobků. Splněním nejvyšších požadavků bezpečnosti, nabízíme klientům důvěru a satisfakci.

Chceme rozšíriť našu rodinu o nového zamestnanca a skvelého priateľa. Dnes zaručujeme, že namiesto „korpo-ľudí“ získate skvelý tím kolegov. Namiesto stresujúceho pracovného pohovoru Vás pozývame na skvelú kávu, pri ktorej budeme diskutovať o podrobnostiach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3742490  Dátum zverejnenia: 19.8.2019