Lektor v oblasti baristiky

EuroCoffee s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2022
1 100 EUR/mesiacMzda sa odvíja od formy spolupráce, ktorú by sme nastavili medzi našou firmou a novým zamestnancom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lektorovanie, prednášanie, komunikačné, prezentačné a manažérske zručnosti pre baristické školiace stredisko Academy of Coffee.

Úprava a tvorba manuálov, skrípt, komunikácia s klientom a médiami. Náš budúci zamestnanec mal mať skúsenosti s prednášaním a lektorovaním, mal by mať priateľský prístup a mal by mať rád prácu s ľuďmi.

Hľadáme do teamu lektora, ktorý ovláda alebo ho baví baristika, káva a všetko spojené s kávou. Nášmu budúcemu zamestnancovi ponúkame komplexné vyškolenie v oblasti baristiky od pestovania kávovníkov až po samotnú prípravu kávy.

Táto práca vyžaduje časté cestovanie, keďže naši lektori svoje kurzy vykonávajú pre stredné školy a hotelové akadémie po celom Slovensku. Baristické školiace stredisko sídli v Seredi, preto by bolo fajn, ak by uchádzači boli najmä zo západného Slovenska.

V našej Academy of Coffee s.r.o. organizujeme množstvo eventov a preto budeme radi, ak náš budúci zamestnanec bude chcieť byť súčasťou týchto eventov. Organizujeme napríklad študentské baristické súťaže "SLOVAK BARISTA CUP" alebo konferencie, či plesy.

Vzdelávanie, cestovanie po kávovníkových farmách. Všetko vecou dohody.

Informácie o výberovom konaní

Podmienky zaradenia do výberového konania:
1. Životopis
2. Motivačný list - info o tom prečo si myslíte, že by ste sa ma túto prácu hodili a aké máte skúsenosti v tomto odbore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Event manažment - Základy
Online Marketing - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, Flexibilita, Zodpovednosť, Tímová práca, Plánovanie, organizovanie a prioritizovanie práce

Coffee VERONIA vznikla na základe podnetov od ľudí. So stúpajúcou silou reťazcov, nekvalitnými instantnými kávami, vznikol smäd po kvalitnej káve. V roku 2005 sme preto priniesli na trh vlastnú receptúru, zloženú zo 6 Arabík, a potom začali produkovať odrodové kávy z 25 krajín pod značkou Coffee VERONIA.

Sme rodinná firma a naša firemná filozofia je postavená na kvalite. A preto kávovníkové zrno dovážame priamo od pestovateľov. Všetko sa potom v pražiarni praží, balí ručne a prechádza prísnou kontrolou. Aby sme si zachovali prvotriednosť musíme neustále zdokonaľovať pražiace systémy a vzdelávať našich zamestnancov. Len tak dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších kávičkárov.

A keďže naša firma neustále rastie, chceme naším zákazníkom ponúknuť okrem kvalitnej kávy aj kvalitné automatické kávovary, a samozrejme k nim kvalitný servis, bez ktorého sa predaj kávovarov nezaobíde. Preto otvárame prvé oficiálne stredisko
automatických kávovarov pod značkou Coffee VERONIA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3206641  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac