Dlhodobá brigáda s francúzštinou v zákazníckom service

EuroCoc, spol. s r. o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá brigáda v oblasti certifikátov konformity na osobné vozidlá, motocykle a nákladné vozidlá
- zákaznícky servis - komunikácia s klientami telefonicky a e-mailom vo francúzskom, slovenskom a anglickom jazyku
- podávanie základných informácií o našich produktoch, podmienkach a cenách
- kontrola platieb od zákazníkov, riešenie pohľadávok a problémových objednávok
- objednávanie kuriérov
- koordinácia dodávok, logistika, monitorovanie kvality

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,00 Eur brutto/hodinu

- milý, mladý kolektív
- medzinárodné prostredie
- práca v tíme, ktorý človeka podrží a povzbudí
- odmeny na základe pracovného výkonu
- firemné akcie a teambuildingy
- ovocie v kancelárii
- príjemné pracovné prostredie v Aupark Tower

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Upozorňujeme všetkých kandidátov, že kontaktovať budeme iba najvhodnejších uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

- flexibilita pracovať 80 hodín mesačne
- silná zákaznícka orientácia a príjemné vystupovanie
- záujem o aktívne riešenie vzniknutých situácií
- multitasking
- aktívna dynamická osobnosť so schopnosťou samostatnej práce
- vnútorná motivácia
- korektný prístup a otvorenosť komunikácie - tímový hráč
- pozitívny prístup k osobnostnému rastu a sebarealizácie
- originálne myslenie, schopnosť prispievať vlastnými nápadmi
- znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou

EuroCoc is specialised in the online intermediation of certificates of conformity. In our 11 years of operation, we have delivered more than 120,000 COCs for individuals as well as companies specialised in the import and export of vehicles. We have also become one of the leading European companies that provide this service. We have established a wide network of suppliers which is a guarantee of great service and the key to effectiveness, efficiency, and reliability. Our customer service is available in 5 languages (French, English, German, Spanish, and Italian) and provides all the help that customers may need. The fast processing of orders and their delivery by the courier service UPS means clients will always receive their COC swiftly. Therefore, if you buy a car in the European Union, you can save time and money all thanks to EuroCoc!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Einsteinova 24
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Štubňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3687796   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,00 Eur brutto/hodinu