Účtovník

EUROCAST Košice, s.r.o.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Šaca
Termín nástupu
1. 10. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
845 - 1 045 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za vedenie ucelených častí účtovníctva spoločnosti a
spracovanie dokladov v účtovnom systéme spoločnosti
- kontrola formálnej a vecnej správnosti dokladov
- spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkach
- dodržiavanie platných právnych predpisov týkajúcich sa DPH, dane z
príjmov v nemeckom účtovníctve

- práca v inovatívnej, medzinárodne orientovanej a stabilnej spoločnosti
- práca zameraná na budúcnosť s kolektívne dohodnutým odmeňovaním
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu

V prípade záujmu zašlite životopis v nemeckom na emailovú adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.9.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- ochota oboznámiť sa so zahraničným účtovníctvom, zvlášť čo sa týka daňových zvláštností
- vysoká afinita k číslam a presnosti
- ochota počas doby zaúčania pracovať v Nemecku v centrále spoločnosti

Sme medzinárodne pôsobiacou zlievárňou s nemeckou, stredne veľkou materskou spoločnosťou. V lokalite Košíc odlievame ročne s okolo 340 zamestnancami približne 10 000 ton GJL, GJS a GS ručne a strojne formovaných odliatkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROCAST Košice,s.r.o.
Vstupný areál U.S.Steel
04454 Košice

Kontakt

ID: 3939940  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 845 EUR/mesiac