Správca vozového parku - Referent dopravy

EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
520 -1100 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za evidenciu vlastných a prenajatých vozidiel a ich následnú aktualizáciu.
• Zabezpečuje zmluvných dodávateľov na opravy a údržbu motorových vozidiel.
• Objednáva vozidlá na opravy a pravidelné kontroly STK, EK, Overovanie Tachografov
• Spolupracuje pri nákupe nových motorových vozidiel a uzatváraní leasingových zmlúv.
• Zabezpečuje opravy a údržby priestorov spoločnosti.
• Zabezpečuje vozový park podľa platných právnych predpisov a vyhlášok.
• Zodpovedá za zabezpečenie:
- odborníkov pre nábytok a stavebné opravy a údržbu,
- vybavenia kancelárskeho nábytku na požiadanie,
- Tankovacích kariet
- Vybavenie a správa Mýtnych jednotiek
- vedenie skladového hospodárstva spoločnosti
• Zabezpečuje komunikáciu s dodávateľmi
• Zabezpečuje správu a údržbu systému Webdispečink
• Zabezpečuje agendu BOZP / PO: organizácia školení v spolupráci s externým dodávateľom, vrátane revízie elektrických zariadení
• Zabezpečuje poistenie majetku a zodpovednosti za škodu
• Za zverené oblasti vedie záznamy a pripravuje reporty
• Riešenie poistných udalostí

ponúkame prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho a osobnostného rozvoja. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské pracovné vzťahy.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- schopnosť riešiť problémy
- flexibilita
- znalosť MS Office (Excel, Word)
- znalosť programu Tagra, Sped, Webdispečing výhodou
- technické myslenie

EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o. je spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.
Disponuje vlastným vozovým parkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3613289  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 -1100 eur/mesiac