Vodič MKD

Eurocam transport & logistics s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 11, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

EUROCAM Transport & Logistics, s.r.o. z dôvodu rozšírenia vozového parku, prijmeme vodičov MKD na trvalý pracovný pomer. Jazdí sa Export - Import (DE, AT, HU, NL, B, ...) 1 pracovný víkend do mesiaca. Požiadavky na zamestnanca: prax vo vedení nákladného vozidla minimálne 2 roky v rámci EÚ, slušné vystupovanie. Ponúkame stabilnú prácu. Moderný vozový park (ťahače Man, Volvo, náves plachta Mega), každé vozidlo obsahuje všetky mýtne jednotky (platenie na faktúru), integrovanú GPS navigáciu, chladničku, handsfree, komunikačný tablet... Jazdná súprava je pridelená vodičovi, nestrieda sa. Každý mesiac motivačný príspevok za telematiku a starostlivosť o vozidlo, zvýhodnená práca cez víkend. Parkovanie súkr. vozidiel v areáli firmy. Práca nie na turnusy. Nástup možný ihneď. ( V prípade zaujmu možnost dohody turnusu 2+1)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624€ + bonusy + cestovné náhrady - platené víkendy ( 80 - 90€ na deň )

Každý mesiac motivačný príspevok za telematiku 100 eur a starostlivosť o vozidlo 50 eur

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor po-pia, od 8,00 hod. do 17,00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

prax vo vedení nákladného vozidla minimálne 2 roky v rámci EÚ, slušné vystupovanie, ochota pracovať

Dopravno – špedičná spoločnosť počet zamestnacov 70.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dopravná 11
955 01 Topoľčany

Kontakt

ID: 3109860   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ + bonusy + cestovné náhrady - platené víkendy ( 80 - 90€ na deň )