Referent/-ka pre personálne oddelenie/ Office Manager/-ka na zastupovanie

euroAWK spol. s r.o.

Miesto práce
Brečtanova 2, 831 01 Bratislava 37, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent personálneho oodelenia

- Spolupráca pri hľadaní a výbere nových zamestnancov a príprave pracovných
zmlúv
- Úlohy v oblasti správy dochádzkového systému
- Podpora pri príprave podkladov pre mzdové účtovníctvo
- Písomná komunikácia so mzdovým oddelením a inými externými oslovenými osobami
- Starostlivosť o personálne údaje kmeňových zamestnancov ako aj vedenie personálnych spisov
- Spracovanie a vedenie príslušných štatistických údajov a hodnotení v oblasti
personalistiky
- Všeobecné, administratívne činnosti

Zastupovanie Office manažéra

- Podpora pri interných prácach v oblasti správy
- Podpora pri manažmente archívu a zmlúv, správa dokumentov
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi s dobrými znalosťami nemeckého jazyka

Ponúkame Vám náročnú a rozmanitú prácu v modernej spoločnosti so zaujímavým finančným ohodnotením.

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu pošlite nám mailom Vaše kompletné podklady uchádzača o zamestnanie a uveďte v nich aj Vašu predstavu o výške mesačnej mzdy a možný termín Vášho nástupu do zamestnania na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Ukončené odborné vzdelanie v oblasti personalistiky alebo podobné vzdelanie
- Profesná skúsenosť v personalistike
- Základné znalosti v oblasti pracovného práva a sociálneho zabezpečenia výhodou
- Pracovné nasadenie, teamová spolupráca a flexibilita
- Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- Štýl práce s ohľadom na dodržiavanie štruktúry a termínov, zodpovednosť a diskrétnosť
- Znalosť MS Office aplikácií na úrovni bežného užívateľa
- Dobrá znalosť nemeckého jazyka

Spoločnosť euroAWK, spol. s r. o., ktorá je súčasťou skupiny Freund Group, je jednou z popredných spoločností v oblasti vonkajšej reklamy v Európe. V našom portfóliu je viac ako 50 000 vlastných vysokokvalitných reklamných nosičov v Nemecku, Českej republike a na Slovensku.
Agentúram a priamym zákazníkom ponúkame komplexné riešenia na mieru pre medzinárodné umiestnenie značky a trhu z jednej ruky: poradenstvo – mediálne plánovanie - nákup - spracovanie - tlač a dizajn – logistika.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3260237  Dátum zverejnenia: 4.12.2017