Asistentka

Euro VKM, s.r.o

Miesto práce
Nám. M. Benku 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu.

Prekladateľská spoločnosť EURO VKM, s.r.o. hľadá do svojho tímu asistentku.

Čo bude tvojou úlohou?
- príjem a spracovanie dokumentov na preklad
- písomná, telefonická alebo osobná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- bežná administratívna činnosť - kopírovanie, skenovanie, tlač dokumentov, archivácia dokumentov
- práca s PC (Windows, MS Office)
- príprava podkladov pre účtovníctvo, vedenie pokladne
- zabezpečenie pravidelného denného obehu dokladov a dokumentov v rámci
spoločnosti
- spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty, evidencia pošty
- kontrola dochádzky, evidencia dovoleniek
- zabezpečovanie spotrebného materiálu (kanc. materiál, gastrolístky, a pod.)
a ostatné asistenčné práce podľa požiadavky konateľa a projektových manažérov

Čo ponúkame?

- príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve,
- ohodnotenie podľa pracovného výkonu,
- možnosť ďalšieho jazykového vzdelávania,
- možnosť sebarealizácie a aktívneho podieľania sa na formovaní spoločnosti,
- zaujímavú, dynamickú prácu

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom, ako aj informáciou o možnom termíne nástupu. Nezabudni pripojiť aj svoju predstavu o očakávanom finančnom ohodnotení. Všetky informácie pošli na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraných kandidátov spĺňajúcich požadované kritériá pozveme na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

- samostatné vykonávanie pridelených úloh
- zodpovednosť za vlastnú prácu
- presnosť a dôslednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikačné a organizačné schopnosti
- výborná znalosť slovenského jazyka
- ochotu učiť sa a pracovať s novým SW
- znalosť práce s PC na pokročilej úrovni

Euro VKM, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca prekladateľské a tlmočnícke služby najvyššej kvality v širokej škále európskych a svetových jazykov so sídlom v Bratislave.

Tím spoločnosti Euro VKM,s.r.o. má jedno z najdlhších profesionálnych zázemí na slovenskom trhu s prekladmi a tlmočením. Renomé vyše dvadsať päťročných skúseností pre nás predstavuje záväzok pracovať vždy v súlade s našimi prioritami: profesionalita, flexibilita a individuálny prístup

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3329003  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou