Chemický procesný inžinier

DYNAMAX, s.r.o.

Miesto práce
Alekšince 231, Alekšince
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie a aktualizácia výrobno-technickej dokumentácie výrobku (výrobné postupy, kontrolné postupy, normy materiálovej spotreby a normy spotreby práce, karty bezpečnostných údajov, informačné listy, technické listy, etikety, zoznam EAN kódov),
• plánovanie a vyhodnocovanie výroby
• zodpovednosť za výkon liniek v náväznosti na zavedené procesy
• optimalizácia výrobno-technických postupov výroby – procesy + technológia
• kontrola dodržiavania schválených technologických postupov a THN spotreby surovín, materiálov a energií
• príprava a realizácia inovácií výrobkov
• vypracovanie návrhov na úpravu zariadenia (NUZ)
• stanovenie technologických požiadaviek na výrobné investície
• identifikácia potrieb kontrolných, meracích a skúšobných zariadení (KMSZ)
• spolupráca na podkladoch pre BOZP, PO, životné prostredie pre externé firmy
• kontrola zhody obalov a textov etikiet vlastných výrobkov s platnou legislatívou a s medzinárodnou dohodou o preprave nebezpečného tovaru (ADR)
• vedenie projektov obstarania nových technológií až po preberacie konanie
• chemické analýzy a rozbory, spolupráca na vývoji nových produktov
• spolupráca s externými odbornými laboratóriami

• práca v stabilnej progresívne rastúcej spoločnosti
• široké pole pôsobnosti a možnosti kariérneho rastu
• zaujímavé pracovné ohodnotenie
• práca v ambicióznom mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

petrochémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

DYNAMAX, s.r.o. je výrobno a obchodná spoločnosť, ktorá už viac ako 30 rokov pôsobí na trhu produktov pre údržbu aut, ktoré sú dostupné vo viac ako 40 krajinách sveta. Vďaka tomu sme se stali najväčšou slovenskou značkou motorových olejov, autokozmetiky, aditív a technických kapalín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4019770  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac