Chemický procesný inžinier

EURO-VAT, spol. s r.o.

Miesto práce
Alekšince 231, Alekšince
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie a aktualizácia výrobno-technickej dokumentácie výrobku (výrobné postupy, kontrolné postupy, normy materiálovej spotreby a normy spotreby práce, karty bezpečnostných údajov, informačné listy, technické listy, etikety, zoznam EAN kódov),
• plánovanie a vyhodnocovanie výroby
• zodpovednosť za výkon liniek v náväznosti na zavedené procesy
• optimalizácia výrobno-technických postupov výroby – procesy + technológia
• kontrola dodržiavania schválených technologických postupov a THN spotreby surovín, materiálov a energií
• príprava a realizácia inovácií výrobkov
• vypracovanie návrhov na úpravu zariadenia (NUZ)
• stanovenie technologických požiadaviek na výrobné investície
• identifikácia potrieb kontrolných, meracích a skúšobných zariadení (KMSZ)
• spolupráca na podkladoch pre BOZP, PO, životné prostredie pre externé firmy
• kontrola zhody obalov a textov etikiet vlastných výrobkov s platnou legislatívou a s medzinárodnou dohodou o preprave nebezpečného tovaru (ADR)
• vedenie projektov obstarania nových technológií až po preberacie konanie
• chemické analýzy a rozbory, spolupráca na vývoji nových produktov
• spolupráca s externými odbornými laboratóriami

• práca v stabilnej progresívne rastúcej spoločnosti
• široké pole pôsobnosti a možnosti kariérneho rastu
• zaujímavé pracovné ohodnotenie
• práca v ambicióznom mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

petrochémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

EURO-VAT, spol. s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá začala pôsobiť pred 29 rokmi. V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2015, zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére vo viac ako 35 tich krajinách Európy, Ázie a Afriky.
Viac o nás nájdete na www. dynamaxoil.com.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Alekšince 231
951 22 Nitra
www.dynamaxoil.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Čerešňa
Tel.: +421904709018
E-mail: poslať životopis
ID: 4019770  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac