Vodič, rozvoz autodielov pre pobočku NR

EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď + dohoda
1 100 EUR/mesiacUvedená základná mzda je v prípade práce na živnosť. Ďalšie finančné ohodnotenie formou mesačných odmien !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre každého so vzťahom k šoférovaniu.
Pracovná náplň:
- dva denné rozvozy náhradných dielov a kvapalín do automobilov v rámci zvereného regiónu na vozidlách do 3,5t.
Trasa:
1 ranný rozvoz z depa NR - smer TT - GA - NR(depo)
2 doobedný rozvoz z NR(depo) - BA - NR(depo)
- začiatok rozvozu od 6:00h , denne do 12 zastávok, pracovná doba 8,5h + možné nadčasy (budú preplatené)
- medzi hlavné zodpovednosti patrí: včasné dodanie tovaru k zákazníkovi, potvrdenie dokladov, výber a odovzdávanie hotovosti za tovar
- Vaši zákazníci budú: autoservisy, predajne s autodielmi, čerpacie stanice a iní.

Práca v 100% slovenskej firme prináša benefity:
- využívanie služobného automobilu na cestu do práce / z práce
- zaujímavé finančné ohodnotenie formou ďalších mesačných odmien
- preplatených 15 dní voľna (živnosť)
- kariérny rast (skladník, referent zákazníckeho oddelenia, obchodný zástupca...)
- práca vo firme s 30 ročnou históriou, neustálym rozvojom a vysokými ambíciami

Bydlisko vodiča NITRA a okolie (možné parkovanie vozidla po rozvoze doma).
Hľadáme uchádzačov len na živnosť (SZČO).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- od uchádzača sa očakávajú skúsenosti s vedením dodávok do 3,5t
- zodpovednosť
- zvládanie krízových situácií
- chuť pracovať (u nás sa nenudíme :) )
- výpis z registra trestov bez záznamu
- bydlisko NITRA a okolie (možné parkovanie dodávky po rozvoze doma)

EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o. je mladá dynamická divízia najväčšieho slovenského výrobcu náplní do automobilov značky DYNAMAX s vyše 30 ročnou tradíciou. Vďaka svojej nezávislosti, priamemu napojeniu na výrobcov, či na externé sklady po Európe ponúka zákazníkom jednu z najširších dostupností náhradných dielov na trhu. Vzhľadom k 100% slovenskému vlastníctvu ponúka neobmedzené možnosti kreativity a sebarealizácie ku dosahovaniu pracovných, či osobnostných úspechov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3807156  Dátum zverejnenia: 3.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac