Obchodný zástupca pre Slovensko

Euro-Trade offiece, school & baby s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 euro + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská firma s účasťou zahraničného kapitálu a 15 ročnou tradíciou v distribúcií detského značkového tovaru, školských a kancelárských potrieb – zástupca a distribútor značiek GRACO, BABY JOGGER, 4BABY a jiné v súvislosti s rozšírenou obchodnou činnosťou, príjme pracovníka pre celú Slovenskú republiku, na pozíciu OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU

Náplň práce, informácie o pracovnom pomere:
- Prax v obore obchodného zástupcu
- Samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť
- Znalosť Slovenska a ochotu cestovať
- Vodičský preukaz skupiny B
- Znalosť práce na PC (MS OFFICE, internet)
- Skúsenosť s obchodovaním detského tovaru výhodou

Ponúkame:
- zaujímavú prácu pri rozširovaní obchodnej činnosti
- profesionálne vybavenie pracovnej pozície
- odborné školenia
- motivačný systém ohodnotenia

životopis s fotografiou a motivačným listom pošlite na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Veľkoobchodný predaj detského tovaru

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 622243  Dátum zverejnenia: 16.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 euro + prémie