Projektový manažér prípravy stavieb

EURO-ŠTUKONZ, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 - 2 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za koordináciu a riadenie výrobných procesov na jednotlivých stavbách
podľa harmonogramu výstavby a výkazu výmer,
- kontrola dodržiavania termínov stavby a kvality prác
- kontrola činnosti stavbyvedúcich
- výber a oslovovanie dodávateľov
- spracovanie a kontrola objednávok pre dodávateľov
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov výstavby a kvality prác, kontrola činnosti
stavbyvedúcich
- vypracovávanie finančných a časových harmonogramov, porovnanie PD s výkazmi a
výrobnými rozpočtami,
- príprava stavieb na realizáciu, výber a zazmluvnenie dodávateľov

- služobný mobil
- služobný NTB
- služobné auto / aj na súkromné účely /
- HPP na dobu neurčitú
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- stravné lístky

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO-ŠTUKONZ, a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti so zmluvami o dielo s investorom stavby a kontrolou ich dodržiavania zo strany našej spoločnosti aj investora
- dodržiavanie zmluvných ustanovení vo vzťahu k realizácii prác

Generálny dodávateľ stavieb .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4066997  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac