Skladový/á administrátor/ka príjem až 1000 EUR

Euro Pool System Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kočovce-Rakoľuby
Termín nástupu
ihneď
929 - 1 320 EUR/mesiaczákladná mzda 929 EUR brutto, po skušobnej dobe 929 + variabilná zložka mzdy 46 Eur brutto + priplatky za pracu v noci, vikendy a počas sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v nepretržitej prevádzke – 12 hodinové zmeny
• Komunikovať s prichádzajúcimi vodičmi a registrovať ich do interných systémov v PC
• Evidovať všetok pohyb materiálu u nás na sklade
• Komunikovať s našimi zákazníkmi, obchodnými jednotkami a dodávateľmi

• Doprava podnikovým autobusom ZADARMO okrem nedele
• Príplatok za prácu v noci, cez víkendy a počas sviatkov
• Preplácané nadčasy
• Po zapracovaní mesačný čistý príjem až 1.000 EUR
• Príspevok na stravovanie (2ks stravných lístkov nominálnej hodnoty 5,10€ na 1 smenu za cenu 1€/kus pre zamestnanca
• Tesco poukážky ročne 240 EUR (vyplácané raz za 3 mesiace)
• Zamestnanecké párty
• Vyplácanie soc. fondu vo forme poukážok
• Prací gél/prášok zadarmo
• Odmenu za odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

Dĺžka pracovného pomeru: 1 rok s možnosťou predĺženia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Ukončené SŠ vzdelanie
• Pokročilá znalosť MS Excel podmienkou
• Znalosť programu SAP výhodou
• Výborné komunikačné znalosti (slovenský jazyk)
• Ochota pracovať v nerovnomerne rozloženom pracovnom čase (nočné, denné, víkendy a sviatky)
• Časová flexibilita

My v Euro Pool System sa spoločne zasadzuje o znižovanie emisií CO2 a redukciu používanie jednorazových obalov pre ovocie, zeleninu, mäsové výrobky a iné, tým, že poskytujeme profesionálny servis prenájmu vratných prepraviek pre tieto výrobky významným potravinárskym reťazcom celej Európy ako je spoločnosť Tesco alebo Kaufland. Veríme tak, že budúcnosť je práve v tomto inovatívnom prístupe a ohľaduplnosti k prírode. Pridajte sa k nám a buďte tiež hrdými hýbateľmi také zmeny :)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4496376  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 929 EUR/mesiac