Projektový inžinier

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu hľadáme Projektového inžiniera, ktorého bude napĺňať:
• aktívna komunikácia s klientami ohľadne špecifikácií produktov (aj v anglickom jazyku)
• znalosť a orientácia v produktoch spoločnosti
• koordinácia a riadenie projektov zameraných na vývoj zákazníckych produktov
• aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami na splnení prijatých projektov
• tvorba prezentácií ohľadom prideleného spektra produktov
• analýza konkurenčného portfólia

Ponúkame Vám:
• práca v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• dôraz na odborný a kariérny rast zamestnancov, ako aj starostlivosť o relax prostredníctvom zaujímavého sociálneho programu
• dovolenka nad rámec zákona
• flexibilný pracovný čas
• polročné odmeny
• príspevok na dopravu do zamestnania
• stravovanie priamo v areáli spoločnosti

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu [email protected]. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známym.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnického priemyslu s bohatými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mali by ste mať:
• vzdelanie s zameraním na elektrotechniku
• aktívnu znalost anglického jazyka slovom aj písmom
• znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• skúsenosť s vedením projektov (aj študentských)
• komunikačné a organizačné schopnosti
• chuť prijímať výzvy a riešiť ich

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3283603  Dátum zverejnenia: 9.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100