ESD inžinier

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu hľadáme Vývojára polovodičových modelov so zapálením pre elektrotechniku. Ak vidíš sám seba ako inžiniera ktorý sa realizuje v:
• návrhu, charakteristike a optimalizácií prvkov na ochranu polovodičov pred účinkami elektrostatického výboja (ESD)
• testovaní odolnosti voči Latch-up
• simulácii v SPICE, alebo TCAD prostredí
• návrhu, zadaní výroby testovacích čipov a ich charakteristike
• vyhodnotení nameraných dát, vytváraní knižníc a modelov pre návrh integrovaných obvodov
neváhaj a pošli nám svoje CV.

Ponúkame vám:
• možnosť zdokonaľovať sa vo vybranej oblasti IT a využiť možnosť interného kariérneho rastu
• konkurenčné platové ohodnotenie navýšené o príplatky za popoludňajšie alebo nočné zmeny
• nadštandardný systém benefitov (napr. športové a relax aktivity, dovolenka navyše ...)
• firemené akcie - Vianočný večierok, teambuildingy, letný piknik
• príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie sa
• zaujímavá práca v globálnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• možnosť učiť sa od skúsenejších
• individuálne vzdelávanie a rozvojový plán pre zamestnanca
• istota a dobrý kolektív

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu [email protected]. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známym.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnického priemyslu s bohatými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš človek by mal mať:
• znalosť polovodičovej fyziky a základných polovodičových súčiastok
• skúsenosti s meraním charakteristík polovodičov
• schopnosť čítať elektrické obvodové schémy
• skúsenosti s prácou v prostredí Cadence je výhodou
• znalosť programovania napr. SKILL, Perl, C a pod.

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3250257  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou